Çep telefonunda sonsuz işareti yapma?

Sonsuzluk işaretinin nasıl yapıldığı ile ilgili, bu konuda facebook'ta, instagram'da, whatsapp'da,Twitter gibi sosyal ağlarda sonsuzluk işaretini nasıl kullanacağınızı aşağıda anlattım.

sonsuzluk işareti

Sosyal ağlarda kullanılan klavyede sonsuzluk karakteri olmadığı için cep telefonunuzda yada sosyal ağlarında sonsuzluk işaretini rahatlıkla kullanamaya biliyorsunuz.

Bilgisayarda sonsuz işareti yapılıyor ancak cep telefonlarında bunun olması zor o yüzden sizler için cep telefonlarında farklı bir kaç yöntemi paylaştım.

iphonelerde sonsuzluk işareti


İphoneler'de sonsuzluk işaretini yapmak için yapmanız gereken telefonunuzda bulunan metin ayarlarını kullanarak kısayol ekleyebilirsiniz.

Öncelikle ( ∞ ) sonsuzluk simgesini kopyalayın ardından Ayarlar, Genel, Klavye, Metin Değişimi yolunu izleyin ve sağ üst köşede   butonuna dokunun. Kopyaladığınız sonsuzluk simgesini ifade bölümüne yapıştırın ve Kestirme bölümüne sonsuzluk ismini verin.

Böylece İPhone telefonlarının klavyesinde sonsuzluk yazmanız halinde simge çıkacaktır.Sonsuzluk kelimesini istediğiniz isimlede değiştirebilirsin.

Diğer telefonlar için yapmanız gereken aşağıdaki sonsuz işaretini kopyalamak ardından istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.

(        )

Üsteki sonsuzluk işaretini cep telefonunuzdan kopyalayamadıysanız aşağıdaki otomatik olarak kopyalamak için butona tıklayın.


 
 

Ardından sonslzuk işaretini kullanmak istediğiniz yerde basılı tutarak kopyalamış olduğunuz sonsuzluk işaretini yapıştırabilirsiniz.

Linkback: https://www.buyuknet.com/cep-telefonunda-sonsuz-isareti-yapma-t42490.0.html

whatsapp nasıl 

sonsuzluk işareti

yapabiliriz.

whatsapp nasıl  sonsuzluk işareti yapabiliriz.
  twitterde sonsuzluk işareti

ilk konuyu inceleyebilirsiniz.

Resimli sonsuzlu işareti ilk konuda ekli o resimi kullanabilirsiniz.

İphonun klavyesinde sonsuzluk işareti nasıl yapılıyor yardımcı olurmusunuz.

whatsapp nasıl 

sonsuzluk işareti

yapabiliriz.
 
Whatsapp'da sonsuz işareti yapabilmek için yapmanız gereken konuda bulunan sonsuz işaretini kopyala butonuna tıklamak, ardından sonsuzluk işaretini kopyalamak istediğiniz yere basılı tutarak yapıştır butonu  çıkınca tıklayınca sonsuzluk işaretini yapmış olursunuz.

 
Etiket:
cep telefonu sonsuz işareti  whatsapp sonsuz işareti  iphone sonsuzluk işareti  telefonda sonsuz işareti  android sonsuzluk isareti  1881-1938 sonsuzluk işareti  1938 sonsuzluk  iphone sonsuzluk emoji  instagram sonsuzluk  infinity symbol  büyük sonsuzluk  sonsuzluk emojisi 

Bu bilgi size yardimci oldu mu?

Evet Hayır

Çep telefonunda sonsuz işareti yapma?
(Ortalama: 5 üzerinden 1.1 - 271 Oy)


Konu Hakkında Görüşün Nedir? Olumlu yada olumsuz Eleştirileriniz.


Turkiyenin baskenti neresidir. kucuk harfle yazin.:

Çep telefonunda sonsuz işareti yapma?

Çep telefonunda sonsuz işareti yapma? »Sonsuzluk işaretinin nasıl yapıldığı ile ilgili, bu konuda facebook'ta, instagram'da, whatsapp'da,Twitter gibi sosyal ağlarda sonsuzluk