Cep telefonunda sonsuz işareti yapma?

Buyuknet28.12.2013 - 22:54 |
Sonsuzluk işaretinin nasıl yapıldığı ile ilgili, bu konuda facebook'ta, instagram'da, whatsapp'da,Twitter gibi sosyal ağlarda sonsuzluk işaretini nasıl yapabileceğinizi aşağıda anlatılmaktadır.

sonsuzluk işareti

Sosyal ağlarda kullanılan klavyede sonsuzluk karakteri olmadığı için cep telefonunuzda yada sosyal ağlarında sonsuzluk işaretini rahatlıkla kullanamaya biliyorsunuz.

Sonsuzluk işaretini hesap makinesinden yapıp kopyalayabilirsiniz, nasıl yapılır hesap makinesinde herhangi bir  sayıyı 0'a böldüğünüzde sonsuzluk işareti çıkacaktır.Bazı telefonlarda 0'a bölünemez diyebilir, bu şekilde bir hata alıyorsanız aşağıdaki adımları deneyin.


iphonelerde sonsuzluk işareti


İphoneler'de sonsuzluk işaretini yapmak için yapmanız gereken telefonunuzda bulunan metin ayarlarını kullanarak kısayol ekleyebilirsiniz.

Öncelikle ( ∞ ) sonsuzluk simgesini kopyalayın ardından Ayarlar, Genel, Klavye, Metin Değişimi yolunu izleyin ve sağ üst köşede   butonuna dokunun. Kopyaladığınız sonsuzluk simgesini ifade bölümüne yapıştırın ve Kestirme bölümüne sonsuzluk ismini verin.

Böylece İPhone telefonlarının klavyesinde sonsuzluk yazmanız halinde simge çıkacaktır.Sonsuzluk kelimesini istediğiniz isimlede değiştirebilirsin.

Diğer telefonlar için yapmanız gereken aşağıdaki sonsuz işaretini kopyalamak ardından istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.

(        )

Üsteki sonsuzluk işaretini cep telefonunuzdan kopyalayamadıysanız aşağıdaki otomatik olarak kopyalamak için butona tıklayın.


 
 

Ardından sonslzuk işaretini kullanmak istediğiniz yerde basılı tutarak kopyalamış olduğunuz sonsuzluk işaretini yapıştırabilirsiniz.

Linkback: https://www.buyuknet.com/cep-telefonunda-sonsuz-isareti-yapma-t42490.0.html

mustafa yılmaz02.02.2015 - 02:46 |
yapması çok kolay benim gibi sonsuzluk işareti yapabilirsiniz

Buyuknet02.02.2015 - 02:47 |
Sonsuzluk işaretini gerekli yere yapıştırmak için klavyenizin kopyala yapıştır özelliğini kullanarak sonzuluk işaretini yapabilirsiniz.

habibe12.11.2016 - 15:17
İphonun klavyesinde sonsuzluk işareti nasıl yapılıyor yardımcı olurmusunuz.

Buyuknet27.09.2019 - 00:39 |
whatsapp nasıl 

sonsuzluk işareti

yapabiliriz.
 
Whatsapp'da sonsuz işareti yapabilmek için yapmanız gereken konuda bulunan sonsuz işaretini kopyala butonuna tıklamak, ardından sonsuzluk işaretini kopyalamak istediğiniz yere basılı tutarak yapıştır butonu  çıkınca tıklayınca sonsuzluk işaretini yapmış olursunuz.

Etiket:
whatsapp sonsuz işareti  iphone sonsuzluk işareti  telefonda sonsuz işareti  android sonsuzluk isareti  iphone sonsuzluk emoji  instagram sonsuzluk 
 

Bu bilgi size yardimci oldu mu?

EvetHayır
Cep telefonunda sonsuz işareti yapma?
Cep telefonunda sonsuz işareti yapma?
(Ortalama: 5 üzerinden 1.3 - 304 Oy)
304
Cep telefonunda sonsuz işareti yapma?

Cep telefonunda sonsuz işareti yapma? »Sonsuzluk işaretinin nasıl yapıldığı ile ilgili, bu konuda facebook'ta, instagram'da, whatsapp'da,Twitter gibi sosyal ağlarda sonsuzluk