Everest Ultimate Edition 5.50

KRaL12.01.2010 - 00:47 |
EVEREST Ultimate Edition v5.30 Build 1900 Portable EVEREST Ultimate Edition bir sistem bilgilendirme yazılımıdır. Sisteminizin donanımsal ve yazılımsal yapılanması hakkında en ince ayrıntılarına kadar bilgi alabileceğiniz yazılım size bu bilgileri rapor halinde de sunabilmektedir. Almış olduğunuz raporu html biçiminde görüntüleyip kaydedebilir çıktısını alabilir ve bir e-posta adresine gönderebilirsiniz.Donanımsal olarak işlemci anakart ekran kartı bellek depolama birimleri sürücüler ses kartı monitör klavye fare ve diğer aygıtlar hakkında oldukça ayrıntılı ve sisteminizi daha iyi yapılandırıp kullanabilmenizi sağlayacak olan bilgiler verebilmektedir.

Yazılımsal olarak işletim sistemi sistem üzerinde çalışan uygulamalar sistem sürücüleri servis ve hizmetler ses ve görüntü kodekleri ağ bağlantıları sistemde yüklü yazılımlar başlangıç uygulamaları ve yazılımsal anlamda aklınıza gelebilecek tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

Güvenlik bilgilerine ayrı yer veren yazılım windows güvenlik güncelleştirmeleri hakkında ayrıntılı bilgi vermekte kullanmakta olduğunuz güvenlik yazılımlarını göstermektedir.

Karşılaştırmalı test yapma imkanı sunan yazılımla özellikle bellek ve işlemciniz için testler yapabilir diğer bellek ve işlemciler arasındaki yerlerini görebilirsiniz.

Yazılımın Bu Sürümündeki Yenilikler

# Intel Core 2 "Conroe" ve "Merom" için destek.

# Dosya aktarımı ile uzaktan canlı denetim.

# EVEREST CPUID paneli onarılıp yeniden tasarlanmış.

# Nvidia başarı arttırma profili için destek.

# Sistem kararlılık testi.

# Akıllı batarya bilgilendirmesi.

# Monitör tanılamada LCD ayarlama ekranı.

# Son çıkan donanımlar ve yazılımlara destek.

http://www.lavalys.com/everest-discontinued/

Linkback: https://www.buyuknet.com/everest-ultimate-edition-550-t20753.0.html

Etiket:
 

Bu bilgi size yardimci oldu mu?

EvetHayır
Everest Ultimate Edition 5.50
Everest Ultimate Edition 5.50
(Ortalama: 5 üzerinden 2.5 - 2 Oy)
2
Everest Ultimate Edition 5.50

Everest Ultimate Edition 5.50 »EVEREST Ultimate Edition v5.30 Build 1900 Portable EVEREST Ultimate Edition bir sistem bilgilendirme yazılımıdır. Sisteminizin donanımsal ve