Güneysu'ya Yeni Hükümet Konağı

Güneysu'da inşaatı devam eden yeni hükümet konağında incelemede bulunuldu.

Güneysu Kaymakamı Suat Demirci, Belediye Başkanı Ahmet Minder, ilçe Jandarma Komutanı İbrahim Erdoğan ile ilçe Emniyet Amiri Cengiz Akpınar, ilçe merkezinde yapılmakta olan yeni hükümet konağında incelemelerde bulundu ve ilgililerden bilgi aldı.

Bina yapımının bittiğini, iç detayların yapımına başlandığını belirten Minder, ''İnşaatın bu yıl içerisinde bitirilmesini ve teslim almayı planlıyoruz. Yeni hükümet konağının hizmete girmesi ile eski bina yıkılacak, böylece ilçe merkezi görsel olarak da büyük bir değişim yaşayacak'' dedi.

Yeni hükümet konağının hizmete girmesi ile kamusal işleyişin de daha rahat bir ortamda gerçekleşeceğini ifade eden Minder, ''Hemşehrilerimiz işlerini daha rahat bir şekilde görecek. Çalışan arkadaşlarımız için de daha rahat bir çalışma ortamında vatandaşlarımıza hizmet etme imkanı sağlamış olacağız'' diye konuştu.


Linkback: https://www.buyuknet.com/guneysuya-yeni-hukumet-konagi-t20819.0.html

 
Etiket:

Bu bilgi size yardimci oldu mu?

Evet Hayır

Güneysu'ya Yeni Hükümet Konağı
(Ortalama: 5 üzerinden 1.00 , 2 Oy)


Konu Hakkında Görüşün Nedir? Olumlu yada olumsuz Eleştirileriniz.


Turkiyenin baskenti neresidir. kucuk harfle yazin.:

Güneysu'ya Yeni Hükümet Konağı

Güneysu'ya Yeni Hükümet Konağı »Güneysu'da inşaatı devam eden yeni hükümet konağında incelemede bulunuldu. Güneysu Kaymakamı Suat Demirci, Belediye Başkanı Ahmet