18 Ay Pili Bitmeyen Logitech M545 Bilgisayar kullanımının en yüksek seviyelerde olduğu günümüzde"> 18 Ay Pili Bitmeyen Logitech M545 Bilgisayar kullanımının en yüksek seviyelerde olduğu günümüzde">
18 Ay Pili Bitmeyen Logitech M545 Mouse

18 Ay Pili Bitmeyen Logitech M545

Bilgisayar kullanımının en yüksek seviyelerde olduğu günümüzde, bilgisayarın kendisi olduğu kadar kullanılan parçaları da büyük önem taşıyor. Bir bilgisayara bağlı olan klavye ya da Mouse gibi parçalar ne kadar katileti ve kullanışlı olursa, bilgisayar kullanımı da o kadar keyifli oluyor. Bilgisayar kullanıcılarının bu konuda son gözdelerinden birisi Logitech M545 Mouse oldu.

Piyasada birçok farklı özelliğe sahip Mouse bulunuyor. Ancak Logitech M 545 modelini diğerlerinden ayıran en büyük özelliği, 18 ay boyunca bitmeyen pillere sahip olması. Özellikle sürekli olarak biten Mouse pillerinden şikayetçi olanlar için oldukça önemli bir özelliğe sahip olan Logitech M 545,şimdiden gözle teknolojik ürünler arasında yer almaya başlamış durumda.

Logitech M 545 Mouse Özellikleri

Kompakt bir tasarıma sahip olan Logitech M 545, özelleştirilebilir tuşlara sahip olmasıyla dikkat çekiyor. Mouse da bulunan en büyük özelliklerden birisi, Akıllı Uyku Modu. Bu mod sayesinde kullanılmadığı zamanlarda otomatik olarak uykuya geçen Mouse, böylelikle pilden tasarruf edilmesini sağlıyor. Logitech M 545 Mouse, 1,5 yıl kadar hiç pil değiştirmeden kullanılabiliyor.

Günümüz Mouse tercihleri arasında küçük boyutlar yer alıyor. Bu kapsamda Logitech marka bu Mouse da küçük ve parmak ucu dostu kauçuk malzeme kullanılarak tasarlanmış. Mouse’un orta kısmında yer alan tekerlekli döndürme bölümü ile ekran üzerinde kolaylıkla işlem yapılabiliyor.

Ekranın yukarı aşağı kaydırılmasını sağlayan bu tekerlek, sağa sola kaydırma işlemlerini de gerçekleştiriyor. Bunun yanı sıra Mouse’ un en kolay ulaşılabilen yerlerine 2 ayrı tuş daha yerleştirilmiş. Bu tuşlar sayesinde işlemler çok daha kolay yapılabiliyor. Mause kullanıcılar tek bir parmak hareketi ile tüm belge ve çizelgeleri yana doğru kaydırabiliyor.

Mouse üzerindeki tuşların kişiselleşme özelliği de bulunuyor. Kullanıcı, Mouse üzerinde bulunan tuşları istediği şekilde yapılandırarak kullanma hakkına sahip oluyor. Lazer sınıfı optik izleme özelliği bulunan Logitech M 545 Mouse, bu özelliği sayesinde her türlü alanda kullanım kolaylığı sağlıyor.

Alıcısı ile birlikte kullanıcılara gönderilen bu Mouse, sahip olduğu Unisying teknolojisi sayesinde tek bir alıcı ile 6 farklı cihaza bağlanabiliyor. Böylelikle kullanıcıların birden fazla alıcı bulundurması gerekmiyor.

Logitech M545 Mouse, Windows 10, Windows 8, Windows 7, Chrome OS, Linux ve Kernel 2,6+ sistemleri ile sorunsuz şekilde çalışıyor. 102 mm x 58,5 mm x 38, 4 mm ölçülerine sahip olan bu özellikli Mouse, 95,5 gram ağırlığa sahip. Üzerinde birbirinden kullanışlı 7 tuşu bulunan Mouse kablosuz olarak 10 metreküplük alanda sorunsuz şekilde çalışıyor.

Logitech M 545 Mouse Fiyatı

Logitech M 545 Mouse, kullanıcılara 3 yıl garantili olarak gönderiliyor. Markaya ait olan 18 ay bitmeyen pil ömrüne sahip bu optik kablosuz Mouse, piyasada 150 – 200 TL arasında bir fiyat ile satılıyor.

Yorum Yaz...

-

Yazmis oldugunuz yorumlar küfür hakaret vb. içerik içermemelidir.Yorumlar yönetici onayindan sonra yayinlanmaktadir.

Yorumlar
Hiç yorum yapilmamiş. ilk yorumu siz yapın.
En Çok Okunanlar
Forumdan
Cevap Bekleyen Sorular