World Of Tanks

Online oyunların internet dünyasını ele geçirdiği bu dönemde sizi world of tanks ile tanıştıralım. Binlerce aktif oyuncuya sahip bu oyuna ücretsiz üye olmak ve sınırsız savaşmak mümkün! Yapmanız gereken; www.worldoftanks.eu adresine girip üyelik almak ve oyunu bilgisayarınıza indirmek. Artık siz de tankınızı seçin ve savaşmaya başlayın!

World of Tanks ın sunduğu ayrıcalıklara gelince: yüksek kalite grafikler, etkileyici görüntü,ses ve müzikler, ayrıca Türkçe dil seçeneği...Ayrıca teknik desteğe, foruma ve bir çok etkinliğe sahip World of Tanks sizi savaşların ortasına sürükleyecek. İster arkadaşlarınızla tank telsizinden haberleşerek düşmanı bitirin ister bir klan kurarak veya üye olarak savaşların en büyüğü siz olun!
II. Dünya savaşı tanklarının prototipiyle oyuna başlayacak ve geliştirerek devam edecek, daha güçlü tanklara sahip olacaksınız. Sadece II. Dünya savaşında kullanılan tankları değil, tasarımı yapılmış, ama zamanın maddi yetersizlikleri veya savaşın bitmesinden dolayı üretilememiş World of Tanks ekibinin ürettiği tankları da kullanmanız mümkün oluyor. Taşıdığı mühimmat miktarına kadar gerçeğiyle aynı tanklarla oynama şansı veren WARGAMİNG ekibi gerçekten çok çalışarak, yaptıkları işin hakkını vermiş görünüyorlar.

Oyundan bir video:

" rows="18" cols="110">" rows="18" cols="110">

Yorum Yaz...

-

Yazmis oldugunuz yorumlar küfür hakaret vb. içerik içermemelidir.Yorumlar yönetici onayindan sonra yayinlanmaktadir.

Yorumlar
Hiç yorum yapilmamiş. ilk yorumu siz yapın.
En Çok Okunanlar
Forumdan
Cevap Bekleyen Sorular