Hiç Kimse Sıradan Değildir - Markus Zusak

Hiç Kimse Sıradan Değildir Kitap Özeti
Hayattaki en iyi arkadaşınız bir köpek, hayatınızın tek amacı her gün taksi kullanmak, hayatınızdaki en büyük zevk kart oynamak. Fakat yine de sıradan biri değilsiniz.

Markus Zusak mükemmel bir esere imza atıyor ve Hiç Kimse Sıradan Değildir macera romanı ile sizi garip bir hikayenin içine sokuyor.

Sıradan basit bir hayat yaşarken postasında bir iskambil kartı bulması ile hayatı bir anda değişen bir adamın hikayesi. Aslında ondan istenen tek şey belli bir zamanda belli bir yerde olması. Fakat bunu yaparken bir banka soygununa engel oluyor, bir kadını tecavüze uğramaktan kurtarıyor. Her zaman iyi olan şeylerde yok. Bazen kötü bazen iyi ama tek bildiği kartlar ile gelen mesajları yapmak. Peki, bu mesajları gönderen kim? Amacı ne? İşte orası bu gizemli hikayede gizli.

Gizem ve macera romanlarını sevenler için bire bir kitap. Sakin başlayan bu kitap zamanla elden bırakması güçleşen bir hal alıyor ve bu gizeme kendinizi iyice kaptırıyorsunuz.

Linkback: https://www.buyuknet.com/hic-kimse-siradan-degildir-markus-zusak-t42432.0.html

 
Etiket:

Bu bilgi size yardimci oldu mu?

Evet Hayır

Hiç Kimse Sıradan Değildir - Markus Zusak
(Ortalama: 5 üzerinden 1.00 , 2 Oy)


Konu Hakkında Görüşün Nedir? Olumlu yada olumsuz Eleştirileriniz.


Turkiyenin baskenti neresidir. kucuk harfle yazin.:

Hiç Kimse Sıradan Değildir - Markus Zusak

Hiç Kimse Sıradan Değildir - Markus Zusak »Hiç Kimse Sıradan Değildir Kitap Özeti Hayattaki en iyi arkadaşınız bir köpek, hayatınızın tek amacı her gün taksi kullanmak,