İlkbahar / Yaz renk trendleri

forget21.04.2016 - 00:08 |
     Her senenin olduğu gibi bu senenin de öne çıkan renk trendleri olacak. İlkbahar aylarındayız. Malum önümüz yaz. Yaza hazırlıklı girmek gerek. Peki bu yaz hangi renk tonları trend olacak? Geçen senelerde Saks maviler ve kırmızılar gözümüze çarpmıştı. Siyahlarla bütünleşen kırmızılar ya da beyazla birlikte kombine edilen maviler karşımıza çıkmıştı.
Bu sene bu kadar canlı renklerle karşılaşmayacağız. 2016 ilkbahar/yaz renk trendleri baharın içimizi açan tonlarla yaz bizi karşılayacak. Yaz mevsiminin sıcaklığını kıyafetlerimize taşıyacağız.

 Pantone'a göre 2016 ilkbahar-yaz sezonunun top 10 rengi      Bu yaz ilk defa soluk pembe ve bebek mavisi karşımıza çıkacak. Canlı renklerin aksine gözlerimizi yormayacak daha sade pastel renkler zirveye çıkacak. 2016 yaz modası bu naif renklerinden etkileneceği bir sene bizleri bekliyor. Podyumdaki dikkat çeken renklere bakarsak; pembe mavi yeşil ve sarı renklerinin pastel tonlarını görürüz. Elbette göz alıcı renkler de göreceğiz. Renk paletlerinde parlak yeşiller, ateş tonları, bordo ve göz alıcı maviler de olacak. Ancak revaçta çöl renkleri diyebileceğimiz kum rengi tonları, koyu kahve ve kiremit tonları olacak. Metalik renkler de 2016 yazında yerini alıyor. Gümüş ve altın ışıltısı güneşle birlikte gözümüzü alacak yaz bizleri bekliyor.

Linkback: https://www.buyuknet.com/ilkbahar-yaz-renk-trendleri-t45745.0.html

Etiket:
 

Bu bilgi size yardimci oldu mu?

EvetHayır
İlkbahar / Yaz renk trendleri
İlkbahar / Yaz renk trendleri
(Ortalama: 5 üzerinden 1.7 - 3 Oy)
3
İlkbahar / Yaz renk trendleri

İlkbahar / Yaz renk trendleri »     Her senenin olduğu gibi bu senenin de öne çıkan renk trendleri olacak. İlkbahar aylarındayız. Malum önümüz yaz. Yaza hazırlıklı