Son İletiler

Sayfa: 1 2 3 4 ... 10
1
Tarih / Maltepe Perdeci My Stil Home
« Son İleti Gönderen: Celoxy 08.02.2023 - 14:28 »
"My Stil Home", İstanbul'da bulunan Türkiye'nin lider perde ve dekorasyon şirketidir. Kaliteli ve güvenli perde seçenekleri sunmak amacıyla kurulan şirket, ev, ofis, şirket ve fabrika gibi farklı mekanların ihtiyaçlarını karşılamak için geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Stor perdeler, Zebra perdeler, Dikey perdeler, Jaluzi perdeler, Plicel perdeler, Zip perde ve pergüle sistemleri, Tül perdeler, Fon perdeler, Sahne perdeleri, Motorlu perdeler ve döşemelikler gibi birçok ürün seçeneği sunan My Stil Home, müşterilerine en uygun seçeneği bulma konusunda yardımcı olur.

My Stil Home, güven, kalite, ekonomiklik, hız ve profesyonellik gibi özellikleri ile farkını ortaya koyar. Bu özellikler sayesinde müşterilerin memnuniyetini garanti altına alır ve kaliteli hizmet sunmak için çalışır. Her proje için profesyonel tasarım ekibi tarafından özel çözümler sunulur ve müşterilerin ihtiyaçları en iyi şekilde karşılanır.

Perde satın alırken dikkat edilmesi gereken 5 kural şunlardır:
1. Işık kontrolü: Hangi odada perde kullanılacaksa, oradaki ışığın yoğunluğu ve güneş ışığının etkileri göz önünde bulundurularak perde seçimi yapılmalıdır.
2. Renk ve desen: Perde seçimi, odaya ve mobilyalara uygun renk ve desenlerden yapılmalıdır.
3. Boyut: Perde, pencerenin boyutlarına uygun olarak seçilmelidir.
4. Malzeme kalitesi: Kaliteli malzemelerin kullanıldığı perdeler, daha uzun süre kullanılabilir ve daha estetik görünür.
5. Montaj: Perdenin doğru bir şekilde monte edilmesi, görüntü ve işlevsellik açısından önemlidir.

My Stil Home Maltepe Perdeci olarak hizmet veren, evlerinizi ve ofislerinizi daha da güzelleştirmeyi hedefleyen dekorasyon tutkunları için ideal bir seçenektir. Hedef müşteri kitlesine hitap eden birçok perde modeli ile müşterilerin ihtiyaçlarına en uygun olanı seçmelerine yardımcı olunur. Güvenli, ekonomik ve kaliteli hizmet sunma misyonuyla çalışan My Stil Home, size en iyi perde seçeneğini sunar.

My Stil Home'dan hizmet almak için hemen arayın.
Telefon: 0 (216) 3118964
Telefon: 0 (553) 3042886
https://www.facebook.com/mystilhome
https://www.instagram.com/mystilhome/
2
Tarih / Enflasyon verileri ne kadar, yüzde kaç oldu?
« Son İleti Gönderen: Celoxy 08.02.2023 - 04:58 »
Enflasyon verileri, Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) tarafından bugün açıklandı. Yapılan açıklama sonrasında, ocak ayı Tüketici Fiyat Endeksi (TÜFE) rakamları merak edilmeye başladı. Peki, enflasyon verileri ne kadar, yüzde kaç oldu? Beklenti ne yöndeydi?

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) tarafından, her ay başı açıklanan enflasyon verileri belli oldu. Peki, enflasyon verileri ne kadar, yüzde kaç oldu? Beklenti ne yöndeydi?

ENFLASYON NE KADAR, YÜZDE KAÇ OLDU?

Türkiye İstatistik Kurumu ocak ayı enflasyon rakamlarını açıkladı.

Enflasyon, ocakta yıllık bazda yüzde 57,68 olurken, bu rakam son 11 ayın en düşük seviyesi olarak kayıtlara geçti.

EKONOMİSTLERİN ENFLASYON BEKLENTİSİ NE YÖNDE?

AA Finans'ın, TÜİK tarafından 3 Şubat Cuma günü açıklanacak ocak ayı enflasyon verilerine ilişkin beklenti anketi, 11 ekonomistin katılımıyla sonuçlandı.

Ankete göre, ekonomistlerin erotik shop ocak ayı enflasyon beklentilerinin ortalaması yüzde 3,66 oldu. Ankete katılan ekonomistlerin ocak ayı için enflasyon beklentileri, en düşük yüzde 1,90 ve en yüksek yüzde 5,95 aralığında yer aldı.

Ekonomistlerin ocak ayı enflasyon beklentilerinin ortalamasına (yüzde 3,66) göre bir önceki ay yüzde 64,27 olan yıllık enflasyonun yüzde 53,26'ya gerileyeceği hesaplanıyor.

Öte yandan, ekonomistlerin 2023 sonu enflasyon beklentisi yüzde 44,55 düzeyinde oluştu.

Tüketici Fiyat Endeksi, Aralık 2022'de bir önceki aya göre yüzde 1,18 artış göstermişti.

ARALIK AYI ENFLASYON VERİLERİ NE OLMUŞTU?

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) tarafından aralık ayı enflasyon rakamları açıklandı.

Buna göre; Enflasyon Aralık 2022'de yüzde 1,18 artarken, yıllık bazda yüzde 64,27 oldu.

Enflasyon, Aralık 2022'de yıllık bazda yüzde 64,27 olurken, bu rakam son 9 ayın en düşük seviyesi olarak kayıtlara geçti.
4
Oyun Yamaları / Nfs Underground 2 Tofaş Şahin Yaması İndir
« Son İleti Gönderen: İMD 04.02.2023 - 16:52 »
emeğine sağlık
5
Oyun Hileleri / Hitman Absolution Trainer İndir
« Son İleti Gönderen: Subri 04.02.2023 - 16:36 »
çok güzel oldu bu sagol
6
Trakya son dakika haberleri ile ilgili tüm detayların ard arda sıralandığı yepyeni bir adres: www.trakyasondakika.net
Yenilikçi bölgesel haber anlayışını yeniden oluşturan site adresi, son dakikaya dair tüm gelişmeleri anlık servis ediyor.
Okumak isteyeceğiniz ve bilmek isteyeceğiniz popüler konuları herkesten önce bu bağlantıda kolayca bulabilirsiniz.
Tekirdağ haberleri gibi bu yörede ortaya çıkan nice önemli haberi tek tık kolaylığı ile bulunduğunuz yerden edinebilirsiniz.
Kapsamlı içerikleri, birinci elden ve doğru metinler şeklinde habere dönüştürülüyor.
Seviyeli ve ahlaklı vizyonu ile saptırmadan tüm Trakya haberlerini bu adres üzerinde güncelliyor. Yaşanmış gerçek olaylar, siyasi gelişmeler ve Trakya’yı ilgilendiren her türlü metin bu site adresi üzerinde yerini alıyor.
Değerli okuyucuların talepleri doğrultusunda gelişen haber süreçleri, sıcağı sıcağına kamu kurum ve kuruluş haberlerini de içine alıyor. İşçi haberleri ve sosyal güvenlik kurulu gibi resmi konular da Trakya’nın popüler web adresini oluşturuyor.
Trakya’nın en önemli kentini oluşturan noktası için oluşan Edirne Haberleri de yine bu adreste sıralanıyor. Bulunduğunuz ilin yeni haberlerini en hızlı şekilde okumak için sizlerde tercihlerinizi bu yönde yapabilirsiniz.
 Eğitim ile ilgili, zam gibi enflasyon konuları ve daha pek çok farklı bölgesel haber bu sitenin üzerinde sürekli olarak güncelleniyor.
Bölgenin popüler noktalarına ilişkin oluşan ve haber değeri taşıyan her türlü içeriğini Trakya Yerel Haberler blogunda paylaşılıyor.
Ard arda gelen haberleri inceleyebilir ve dilediğiniz başlığın detaylarına bakarak kolaca Trakya haberlerine sahip olabilirsiniz.
7
Oyun Türkçe Yamaları / Remember Me %100 Türkçe Yama indir
« Son İleti Gönderen: tsubasa 04.02.2023 - 01:58 »
wow güzel
10
Çok güzel calisiyor süper
Sayfa: 1 2 3 4 ... 10