Internet Download Manager 6.18

İnternet Download Manager v5.19 Türkçe Full

 

Internet Download Manager dosya indirme hızını arttırarak size zaman kazandıran, yarıda kalan indirme işlemlerinize kaldıkları yerden devam etmenize olanak sağlayan, bünyesinde zamanlama özelliği barındıran ve indirilecek her türlü dosyayı yönetme olanağı sunan bir dosya indirme yöneticisidir.

 

Bu program ile bağlantınızın kesilmesi sonucunda yarıda kalan download işlemlerinize kaldığı yerden devam edebilir, dosyaları hızlı bir şekilde indirebilir ve ne zaman indirileceğini ayarlayabilirsiniz. Profesyonel bir indirme yöneticisi olan Internet Download Manager FTP, HTTP, HTTPS ve SHTTP protokollerine, proxy sunucularına, güvenlik duvarlarına (firewall), çerezlere (cookie), MP3 ses dosyalarına ve MPEG video içeriklerine destek barındırıyor. Opera, Internet Explorer, Firefox ve diğer tüm popüler tarayıcılara entegre olabilen yazılım sorunsuz bir şekilde çalışabiliyor.

Popülerleşen video sitelerinden direkt olarak içerik indirebildiğiniz Internet Download Manager sade ve basit arayüzü ile her türden kullanıcıya hitap ediyor. Birçok alternatif ve ücretsiz dosya indirme yöneticisine ücretli ve profesyonel bir çözüm programı olarak rakip durumunda bulunan yazılım.

 

Yazılımın Genel Özellikleri:

- Microsoft Internet Explorer, Netscape, MSN Explorer, AOL, Opera, Mozilla, Mozilla Firefox, Mozilla Firebird, Avant Browser, MyIE2 ve diğer tüm tarayıcılarla sorunsuz çalışabilme

- Desteklediği tarayıcılarda bir linki tek tıklama ile indirme

- Hızlı inirme (üretici, Internet Download Manager'in DAP ve Getright programlarından daha hızlı indirme yaptığını iddia ediyor.)

- İndirmeyi durdurup, kaldığı yerden devam ettirebilme

- İndirme zamanını belirleme

- Tamamlanan dosyalar için otomatik virüs denetimi

- Özelleştirilebilir arayüz

- Hızlı güncelleme

- Sürükle-Bırak desteği

- İsteğe göre 1-2-4-8 ve 16 kanaldan indirme yapabilme

- ZIP önizleme

- FTP, HTTP, HTTPS ve SHTTP protokollerini destekleme

- Olaylarda ses çıkartabilme

- Komut dizisi kullanabilme

 

 

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 814x462 and weights 120KB.

 
https://www.buyuknet.com/program/1/internet-download-manager.indir

Linkback: https://www.buyuknet.com/internet-download-manager-618-t31763.0.html

 
Etiket:

Bu bilgi size yardimci oldu mu?

Evet Hayır

Internet Download Manager 6.18
(Ortalama: 5 üzerinden 1.00 , 2 Oy)


Konu Hakkında Görüşün Nedir? Olumlu yada olumsuz Eleştirileriniz.


Turkiyenin baskenti neresidir. kucuk harfle yazin.:

Internet Download Manager 6.18

Internet Download Manager 6.18 »İnternet Download Manager v5.19 Türkçe Full   Internet Download Manager dosya indirme hızını arttırarak size zaman kazandıran, yarıda