Kalkınmada yeni warhammer 40k açın tabanlı başlığı

MaxCodeR15.03.2013 - 21:16 |
*

Biz iyi bir Warhammer 40,000 dönüş tabanlı oyunu vardı ve biz de bir kez birkaç almak için gidiyoruz gibi şimdi görünüyor çünkü bir süre oldu. Önce yolda Space Hulk bir dijital versiyonu vardı ve şimdi pek bir tablet strateji başlığı, Slitherine üreticileri tarafından eserler başka 40k esinlenen başlık var olduğunu anons yapıldı.

Biz masaüstü deneyimi daha benzer bir şeye bakıyor olacak eğer oyunu eski, ya grid tabanlı başlıkları gibi olacak mı, henüz itibariyle alacak formu ne hiçbir kelime var. Ama en olası görünüyor ne, o kadar Slitherine geçmişte yapmış hemen her şeyi iOS veya Android uyumluluk olmuştur, tablet uyumlu olacak olmasıdır.

"Bu anlaşma, kim görme ve ne geleni kaybetmeden, yeni kitlelere ulaşmak için bizim sürekli amaç için başka bir kanıtıdır temsil", JD McNeil dedi Slitherine Grubu Başkanı . "Belirli bir hedef kitleyi hedefleyen ve piyasada çok özel bir ihtiyaca yönelik bir strateji oyun oluşturma hakkında. Warhammer 40,000 ayarı yaptığımız ve fantastik ve bilim ile çok popüler olacağını strateji oyunları stil için mükemmel bir seçimdir hem kurgu hayranları. Games Workshop ile güçlerin birleştirilmesi "bize dönüş tabanlı strateji tarz bir acayip derin ve uygun IP getirmesini sağlar.

Aynı zamanda kalkınma çoklu platformlarda zaten devam olduğunu doğrulandı. Onlar iOS, Android ve Windows olduğunuzu bahis nedir?

Jon Gillard, Oyun Atölyesi'nde Lisanslama Başkanı şunları söyledi: "Slitherine açıkça kurulmuş ve oyun kendi türünün başarılı ustaları ve onların çalışmalarının pek çok taraftar GW burada vardır vardır. Her türlü "strateji oyunları için tutku paylaşmak fikirli bireyler gibi Böyle çalışmak bir zevk.

Linkback: https://www.buyuknet.com/kalkinmada-yeni-warhammer-40k-acin-tabanli-basligi-t40275.0.html

Ankara Karton,Pet,Plastik,Naylon,Hurda Geri Dönüşümü
Etiket:

Bu bilgi size yardimci oldu mu?

EvetHayır
Kalkınmada yeni warhammer 40k açın tabanlı başlığı
Kalkınmada yeni warhammer 40k açın tabanlı başlığı
(Ortalama: 5 üzerinden 2.5 - 2 Oy)
2