Kendi WordPress sitenizi kurun

Buyuknet10.12.2013 - 23:00 |
      Kendi barındırma alanınıza WordPress kurulumunuzu yaparak blog'lamaya adımınızı atın. Bizim de tavsiye ettiğimiz üzere WordPress Hosting WordPress'i kendi ellerinizle kurup gönlünüzce kullanmak istiyorsanız Word-Press yazılımını ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Ancak bunun öncesinde WordPress'i kurmak için bir barındırma hosting alanına ve alan adına ihtiyacınız olacak. Biraz araştırmayla, piyasada şu an biraz pahalı olması dolayısıyla yılda 20-28 TL'den başlayan fiyatlarla alan adı (www. adınız.com şeklinde bir adres) ve ayda 4-10 TL'den başlayan fiyatlarla barındırma paketleri bulmanız mümkündür.

       Barındırma alanı seçimi hakkında daha fazla bilgi için RizeDC sitesinde ki SEO Blog bölümünü incelemenizi tavsiye ederiz. Blog'lamaya yeni başlıyorsanız ve blog'unuza çok fazla resim yüklemeyecekseniz ilk etapta 50 MB kadar bir alan sizin için yeterli olur. Bu alanı ileride hosting firmanıza başvurarak terfi ettirebilirsiniz. WordPress kurabilmeniz için web sunucunuzun en az PHP 4.3 ve MySQL 4.0 sürümlerine sahip olması gerekir. Günümüzde hemen hemen bütün Linux hosting paketleri bu özeliklere sahiptir, o nedenle özellikle Windows ve Linux arasında seçim yaparken Linux paketleri tercih etmenizi öneriyoruz. Merak etmeyin, tercih ettiğiniz hosting paketinin sizin bilgisayarınızda kullandığınız işletim sistemiyle bir ilgisi yoktur.

web sitenizi kurmak istiyorsanız iletişime geçin yardımcı olalım https://rizedc.com

Domain + host  ilk ay 30 tl sonraki aylar 4 tl  bu fırsatı kaçırmayın

Linkback: https://www.buyuknet.com/kendi-wordpress-sitenizi-kurun-t42373.0.html

Etiket:
 

Bu bilgi size yardimci oldu mu?

EvetHayır
Kendi WordPress sitenizi kurun
Kendi WordPress sitenizi kurun
(Ortalama: 5 üzerinden 2.5 - 2 Oy)
2
Kendi WordPress sitenizi kurun

Kendi WordPress sitenizi kurun »      Kendi barındırma alanınıza WordPress kurulumunuzu yaparak blog'lamaya adımınızı atın. Bizim de tavsiye ettiğimiz üzere WordPress