Kiralık Aşkta Neler Olacak

Buyuknet16.08.2015 - 14:02
Kiralık aşk dizinin oyuncularından baş karekter Ömer (Barış Arduç) kadın karekter ise Defne (Elçin Sangu) rolleri paylaşmaktadır.Dizinin konusu fakir kız zengin oğlan misalı Defne'nin annesi ile babası evi terk etmiş abisi kardeşi ve ananesiyle kırk kaanat garsonlık yaparak geçimlerini sağlamaktadır.Bir gün abisi başını mafyayla başı belaya girer olaylar ondan sonra patlak verir.Defne abisini kurtarmak için çıkış yolu ararken bir gün çalıştığı cafede Zengin oğlan olan Ömer görünür Yengesinin onu evlendirirse dedesinin köşkünde yaşayabilecektir nu yüzden 6 ay içinde evlenmesi şarttir.Bunun için plan yapar DEfneyi uygun bulur 200 bin Tl teklif eder ve oyun başlar.

    Defne Ömerin asistanı olarak işe başlar ve zaman ilerledikçe birbilerine aşık olamya başlarlar ama her ikiside bunu birbirlerine söylemekte inat ederler ve çıkmazlara girerler ve Sinan (Fatih Bademci) Aşk üçgenine takılır ve DEfne'ye kalbini kaptırır.

   10. bölümde Fragmanda yayınlandı ve Defne artık Ömerin asistanı değilde Sinanın asistanı olur işler karışır aşk çıkmazları devam eder.Sonuç olarak Ömerin artık itiraf etme zamanı gelmiştir.Ya itiraf eder yada Sinan'a Defne'yi kaptırır bakalım ilerleyen zamanlarda neler olacak büyük bir beklenti olmada da bu bölümden eğlenceli olacağı kesin aşk itirafı gelmeli ama !!!

Kiralık Aşk 10. Bölüm Fragmanı:Linkback: https://www.buyuknet.com/kiralik-askta-neler-olacak-t45217.0.html

Etiket:
Kiralık Aşk  kıralık aşk 10 bölüm 
 

Bu bilgi size yardimci oldu mu?

EvetHayır
Kiralık Aşkta Neler Olacak
Kiralık Aşkta Neler Olacak
(Ortalama: 5 üzerinden 4 - 5 Oy)
5
Kiralık Aşkta Neler Olacak

Kiralık Aşkta Neler Olacak »Kiralık aşk dizinin oyuncularından baş karekter Ömer (Barış Arduç) kadın karekter ise Defne (Elçin Sangu) rolleri paylaşmaktadır.