Koç Burcu 21 Mart - 20 Nisan

Buyuknet23.11.2010 - 22:32
Burçlar ile ilgili günlük fal bilgileri adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (23 Kasım 2010)

Ufak tefek değişiklikleri saymazsak bütün olarak önceki etkilerin devamını yaşıyorsunuz. Sadece karşı cins ilişkileriniz sakin bir dönemdedir ve fiziksel sağlık olarak biraz zayıf olabilirsiniz. Beraberce vereceğiniz bazı kararları uygulamaya sokuyorsunuz ama özellikle duygusal ilişkilerinizde anlayışsız da olabilirsiniz.
Milliyet Gazetesi  (23 Kasım 2010)

Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren konular oldukça oyalayıcı olabilir. Eksiklerinizi tamamlamak ve yeni beceriler edinmek için daha fazla çaba göstermeniz gerekli. Sizi aşabilecek konuların üstesinden yardımlaşarak gelmeye çalışırken, sağlığınızı korumalısınız.

    
Vatan Gazetesi  (23 Kasım 2010)

Uzun süreden beri yaka silktiğiniz yalnızlık sona erecek. Hatta o kadar çok kişiyle tanışacaksınız ki kendinize ayıracak zamanınız dahi kalmayacak. Yakın dostlarınızı sakın unutmayın.
Aşk Yaşamı  (23 Kasım 2010)

Birinin, gittikçe cazibe odağı oluyorsunuz. Aşka zamanım yok, dememelisiniz, bu zamanı yaratabilirsiniz. Çevrenizde yaşanan bazı yorucu aşk ilişkileri cesaretinizi kırıyor.
turk.net  (23 Kasım 2010)

Duygularınız hareketleniyor. Bunu ortaya çıkarmamaya çabalar gibi bir haliniz var. Duygularınızı açığa vurma huyunuzu bırakmış görünüyorsunuz. Bugünü keyifli geçirmeye kararlısınız, bazı endişelerinizden arınmışsınız. Önünüzde birkaç tercihi olan bir yol ayrımı görünüyor. Bu tercihlerden biri, sizin için sakıncalı olabilir. Uzakta bulunan sevdiğiniz bir kişiden sevinçli bir haberiniz var.
İş Yaşamı  (23 Kasım 2010)

Bazen kendinizi yel değirmenlerine karşı savaşan Don Kişot gibi hissediyorsunuz. Haksızlıklara karşı mücadelede kendinizi hep yalnız buluveriyorsunuz. Bazı arkadaşlarınızı kaypak buluyor ve bunu çekinmeden dile getiriyorsunuz.

Güneş Gazetesi  (23 Kasım 2010)

Oysa siz böyle değilsiniz. İncindiğiniz zaman zırhınıza bürünüyorsunuz. Alçak gönüllülüğünüz ve vericiliğiniz dostlarınızın artmasına yol açacak. Aşkta da hep ben alırım, böyle olmalı demeyin. Ona sevgisini istediği gibi gösterme fırsatı tanıyın. Kendi koşullarınızda diretmeyin.
Para Durumu  (23 Kasım 2010)

Sıkıntıdan yavaş yavaş kurtuluyorsunuz. Paraya bakışınız çok insani. Ona ne sevginiz, ne saygınız var. Ona yalnızca ihtiyaç hissediyorsunuz. Alçakgönüllü beklentilerinizle bir zaman daha para sıkıntısı çekmeyeceksiniz.
Dikkat  (23 Kasım 2010)

Hiç kimsenin desteklemediği bir gönül ilişkisini bir tek siz onaylıyorsunuz. Onlar sizi çok takdir ediyor ama bu konuda başkalarından eleştiri alabilirsiniz.


Linkback: https://www.buyuknet.com/koc-burcu-21-mart-20-nisan-t31887.0.html

Etiket:
Koç Burcu 21 Mart - 20 Nisan 
 

Bu bilgi size yardimci oldu mu?

EvetHayır
Koç Burcu 21 Mart - 20 Nisan
Koç Burcu 21 Mart - 20 Nisan
(Ortalama: 5 üzerinden 2.5 - 2 Oy)
2