Koç Burcu (Aries) 21 Mart - 20 Nisan

Buyuknet03.03.2010 - 17:47 |
Burçlar ile ilgili günlük fal bilgileri adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.

Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu (03.03.2010)

Kimseyi boşuna işgal etmeyin. Uzun uzun konuşmanız fakat bir sonuca varamamanız olasıdır. Yapmayı düşündüğünüz şeyler çok önemli değillerse bunları sonraki bir güne ertelemenizde fayda var. Üzerinizdeki etkiler bazı haksızlıklara uğramanıza sebep olabilirler. İşlerinizi heran rota değiştirmenize uyacak şekilde tutmalısınız. Bir anda bazı şeyleri bir yana bırakıp, başka bir şeyle ilgilenme veya bir yere gitme ihtiyacı duyabilirsiniz.

Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu (03.03.2010)

Sizin için renkli ve hareketli günler başlıyor. Hayatınız ve ufuklarınızı yenilemek üzere yeni kararlar almaktasınız. Yurt dışı bağlantılı konularınız ise sizi heyecanlandırıyor. Zira eğitim konularınızda yeni düşünceler peşindesiniz. Yarın bu konularda daha net kararlar alabilir ve destek görebilirsiniz. Farklı kişilerle kuracağınız ilişkiler size yeni dostluklar kazandırabilir.
   

Vatan Gazetesi Günlük Burç Yorumu (03.03.2010)

Günden güne kendinizle çelişiyorsunuz. Dün karşı olduğunuz fikirleri bugün savunmaya geçmeniz çevrenizde itimatsızlığa yol açıyor. Tanışacağınız kişiyle bir aşk yaşayabiliriniz.

Aşk Yaşamı Günlük Burç Yorumu (03.03.2010)

Hatalarınızı geç de olsa anlamanız, kısa vadede bir yumuşamayı sağlayamayacak gibi. Dönüp bir şeyleri yeniden başlatmak için biraz geç kalmış görünüyorsunuz.

Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu (03.03.2010)

Bugün iş yerinizde yaptığınız bazı çalışmaların değerlendirmeye alınacağı gün olabilir. Sizin için bir şekilde büyük gününüz olacak. Partneriniz size biraz uzak.

turk.net Günlük Burç Yorumu (03.03.2010)

Bugünkü tez canlılığınız, çözümsüz görünen sorunlara yönelmeniz durumunda işe yarayabilir. Oldukça zaman kaybettiğinizi düşündüğünüz oluşumlarda hala şansınız olduğunu, bugün hareketlenmeniz halinde görebileceksiniz. Dönem dönem hissettiğiniz yalnızlık duygunuzu, fazla basit nedenlere dayandırıyorsunuz. Bu soruna daha kapsamlı bakmanızda yarar var.

İş Yaşamı Günlük Burç Yorumu (03.03.2010)
Yaptığınız başvurulardan yanıt gelmemesi umudunuzu kırmamalı. Yakında yüzünüz gülebilir. İş hayatınızda ilişki sorunlarınız var. Bu ilişkilere daha fazla katlanmak istemiyor gibisiniz

Güneş Gazetesi Günlük Burç Yorumu (03.03.2010)

Aileniz ve yakın dostlarınızla çıkacağınız seyahat stresinizi atmanızı sağlayacak. Duyacağınız bazı haberlere şaşıracaksınız. Yalnız siz anlatılanları dinlemeli ve düşüncelerinizi kendinize saklamalısınız. Bugün radikal kararlar alabilirsiniz. Bunun için gereken güç şu sıralar sizde mevcut.

Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu (03.03.2010)

Çevrenizin etkisi altında çok fazla kaldığınız için, küçük yanılmalar her zaman mümkün. Özellikle ikili ilişkilerinizi yanlış temeller üzerinde geliştiriyorsunuz. Ay, sizin gibi sabit burcunuz  Kova’da  ilerlerken, çevrenizdeki kişilerle işbirliklerine gireceksiniz. Bazı fikir ayrılıkları nedeniyle tartışmalar yaşayabilirsiniz.

Para Durumu Günlük Burç Yorumu (03.03.2010)

Büyük borçlara girip gereksiz alışverişlerden kaçınmanız, harcamaları biraz daha kısmanız gerekiyor. Bir süredir para işlerinizi dengeleyemiyorsunuz.

Dikkat Günlük Burç Yorumu (03.03.2010)

Bazı olaylara duygusal yaklaşmak sıkıntılara yol açabiliyor. Son günlerdeki aşırı duygusallığınızı biraz törpülemenizde fayda var.


Linkback: https://www.buyuknet.com/koc-burcu-aries-21-mart-20-nisan-t21146.0.html

Etiket:
 

Bu bilgi size yardimci oldu mu?

EvetHayır
Koç Burcu (Aries) 21 Mart - 20 Nisan
Koç Burcu (Aries) 21 Mart - 20 Nisan
(Ortalama: 5 üzerinden 2.5 - 2 Oy)
2