League of Legends (Lol) Finali Tv'de

Buyuknet10.10.2015 - 02:24
League of Legendsİçinde bulunduğumuz günlerde bildiğiniz gibi Dünya Şampiyonası maçları yapılıyor ve şampiyonu tam olarak bir milyon dolar bekliyor.

Şampiyonadaki maçları oyuna giriş yaptıktan sonra kendi hesabınızdan canlı olarak izleyebilirsiniz. Sağ alt tarafta bulunan bildirimler bölümüne o andaki maç ile ilgili bildirim gelir zaten. İzle butonuna basmanız yeterli. Bu başlık altında ilerleyen zamanlarda hero ve item tanitimi, yeni buildler, yeni haberler ve güncellemelerle karşınıza çıkmaya siz okurlarla buluşmaya devem edeceğiz.

League of Legends oyucularını sitemizin çatısı altında toplamak ve kaynaştırmak bizim için büyük bir onur olacaktır.  İsteklerinizi ve dileklerinizi bu bölümde olmasını istediğiniz şeyleri iletişim yoluyla bize bildirebilirsiniz.

Sihirdar kanunları sizinle olsun ;) :))

Çeyrek Final maçları itibariyle yayına başlayacak olan BBC, final dahil bütün mücadeleleri Wembley Stadyumu'ndan naklen yayınlayacak.

"LOLcüler" 15 Ekim tarihinde BBC ekranlarındaki mücadeleleri soluk soluğa izleyebilecekler.

Linkback: https://www.buyuknet.com/league-of-legends-lol-finali-tvde-t45273.0.html

Etiket:
lol tvde  lol 
 

Bu bilgi size yardimci oldu mu?

EvetHayır
League of Legends (Lol) Finali Tv'de
League of Legends (Lol) Finali Tv'de
(Ortalama: 5 üzerinden 1.7 - 3 Oy)
3
League of Legends (Lol) Finali Tv'de

League of Legends (Lol) Finali Tv'de »League of Legends İçinde bulunduğumuz günlerde bildiğiniz gibi Dünya Şampiyonası maçları yapılıyor ve şampiyonu tam olarak bir