Macromedia Dreamweaver 8 Türkçe Yama dowland indir

Tanıtımı :

Macomedia Dreamweaver 8, kullanıcılarına verimli bir şekilde tasarım yapmalarını sağlayan, standartları temel alarak Web siteleri ve uygulamalar geliştirilebilecek ya da sürdürülebilecek öncü bir Web geliştirme aracıdır.
Dreamweaver 8 ile Web geliştiricileri sıfırdan başlayarak sona kadar giderler, en basit Web sitelerinden en son teknolojiyi ve en iyi örnekleri destekleyen ileri düzey uygulamalara kadar tüm Web projelerini yaratır ve sürdürürler. Dreamweaver her web programcısının mutlaka tanışması gereken bir araçtır.

Yamanın Kurulumu:

Yamayı kurmaya başlamadan önce Macromedia Dreamweaver 8 programını tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Yamayı Macromedia Dream weaver 8 programını kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak bu yama C:\Program Files\Macromedia\Dreamweaver 8\ klasörüne kurulacaktır. Eğer siz programı farklı bir klasöre kurmuşsanız, yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.
BURDAN :
http://rapidshare.com/files/11636438/MacromediaDreamweaver8TRSetup.rar.html

Linkback: https://www.buyuknet.com/macromedia-dreamweaver-8-turkce-yama-dowland-indir-t22157.0.html

paylaşım için teşekkürler.

 
Etiket:

Bu bilgi size yardimci oldu mu?

Evet Hayır

Macromedia Dreamweaver 8 Türkçe Yama dowland indir
(Ortalama: 5 üzerinden 1.00 , 3 Oy)


Konu Hakkında Görüşün Nedir? Olumlu yada olumsuz Eleştirileriniz.


Turkiyenin baskenti neresidir. kucuk harfle yazin.:

Macromedia Dreamweaver 8 Türkçe Yama dowland indir

Macromedia Dreamweaver 8 Türkçe Yama dowland indir »Tanıtımı : Macomedia Dreamweaver 8, kullanıcılarına verimli bir şekilde tasarım yapmalarını sağlayan, standartları temel alarak Web