Microsoft Office Professional Plus|VL 2010 (FINAL) (ORIJINAL TÜRKÇE) X86 / X64

~ `Microsoft Office Professional Plus VL 2010 (FINAL) (ORIJINAL TÜRKÇE) ` ~

..SORUNSUZ %100 ORIJINAL OFFICE PROGR***** SAHIP OLUN!!..

 

..OFFICE 2010 ARTIK TÜRKÇE!!..

..OFFICE 2010 ORIJINAL TÜRKÇE SÜRÜMDÜR!!..

 

VL SÜRÜMDÜR - CD-KEY DERDI YOKTUR - AKTIVASYON SORUNU YOKTUR!

  

~~ Program Bilgisi ~~

Sürüm: Office Professional Plus VL 2010 (FINAL)

Boyut: 616 MB (RARDAN CIKMIS HALI: 664 MB)

Dil: ORIJINAL TÜRKÇE

  

Microsoft® Office 2010, işte, evde veya okulda çalışmanızı en iyi şekilde sunmanız için esnek ve güçlü yeni araçlar sağlar. Fikirlerinizi daha yaratıcı bir şekilde ifade etmenize yardımcı olan araçlarla mükemmel raporlar ve sunumlar hazırlayın. Web tarayıcısı veya bir akıllı telefon üzerinden Office dosyalarınıza erişimle bilgisayarınızdan uzak olduğunuzda da projelerinize erişebilin. Farklı yerlerde olsanız bile aynı anda dosyaları paylaşarak ve düzenleyerek başkalarıyla verimli bir şekilde çalışın. Office 2010 sayesinde en iyi nasıl ve nerede çalışıyorsanız çalışın mükemmel sonuçlar oluştururken kontrol elinizdedir.

  

Microsoft Office Professional Plus 2010 - ICERIK

Microsoft Office Access 2010

Microsoft Office Excel 2010

Microsoft Office InfoPath Designer 2010

Microsoft Office InfoPath Filler 2010

Microsoft Office OneNote 2010

Microsoft Office Outlook 2010

Microsoft Office PowerPoint 2010

Microsoft Office Publisher 2010

Microsoft Office SharePoint Workspace 2010

Microsoft Office Word 2010

 

Microsoft Office 2010, fikirlerinizi ifade etmek, problemlerinizi çözümlemek ve insanlar ile iletişimde olmanız için size yeni ve güçlü araçlar sağlıyor.

  

Office 2010' un Getirdiği Avantajlar;

 

Fikirlerinizi daha görsel olarak ifade edin

 

Office 2010, fikirlerinizi etkileyici bir şekilde ifade etmenize yardımcı olmak için yeni bir tasarım seçenekleri dünyası sunmaktadır. Renk doygunluğu ve artistik etkiler gibi yeni ve geliştirilmiş resim biçimlendirme araçları görsellerinizi sanat yapıtlarına çevirmenizi sağlar. Özelleştirilebilir temalar ve SmartArt® grafikleri, fikirlerinizin akılda kalmasını sağlamak için farklı yöntemler sunar.

 

Birlikte çalışırken daha fazlasını gerçekleştirin

 

Grup halinde çalışırken fikir alışverişi yapabilir, sürümleri eşitleyebilir ve teslim tarihlerine uyabilirsiniz. Microsoft Word 2010, Microsoft PowerPoint® 2010, Microsoft Excel® Web App ve Microsoft OneNote paylaşılan defterlerinde birlikte yazma, farklı konumlarda olsalar bile diğer insanlarla aynı anda aynı dosyayı düzenlemenizi sağlar.

 

İş ve sosyal ağlarınıza bağlı kalın

 

Outlook 2010, iş arkadaşları, müşteriler ve arkadaşlar için merkezinizdir.

E-postalar, toplantılar ve insanlardan aldığınız eklerin geçmişini hızlı bir şekilde görüntülemek için Outlook Social Connector'ı kullanın. SharePoint My Site, Windows Live™ veya diğer popüler üçüncü kişi siteleri üzerinden ortak bağlantılar ve sosyal bilgiler gibi insanlar hakkında ek bilgiler alarak iş ve sosyal çevrenizi tanıyın.

 

Mesajlarınızı hemen iletin

 

PowerPoint sunumunuzu PowerPoint kurulu olmasına gerek olmadan uzaktaki bir kitleye yayınlayın. Yani Slayt Gösterisi Yayınlama özelliği, ek bir kurulum veya yazılıma gerek olmadan bir web tarayıcısı üzerinden hızlı bir şekilde sunumunuzu paylaşmanıza olanak verir.

 

Güçlü veri bilgileri oluşturun

 

Excel 2010'daki yeni veri analizi ve görselleştirme özellikleriyle önemli trendleri takip edin ve vurgulayın. Yeni Sparklines özelliği, çalışma sayfası hücrelerindeki küçük şemalarla verileriniz için açık ve kompakt bir görsel sunum sağlar. Dilimleyiciler, PivotTable® verilerinizi filtrelemenizi ve birden fazla katmanda bölümlendirmenizi sağlar; böylelikle analize daha fazla ve biçimlendirmeye daha fazla vakit harcayabilirsiniz.

  

Büyük e-posta hacimlerini kolaylıkla yönetin

 

Gelen kutunuzu kolaylaştırarak değerli zamandan tasarruf edin. Outlook 2010, kategorilere ayrıştırılabilen, önceliklendirilebilen ve pratik şekilde dosyalanabilen birkaç sohbetle uzun e-posta dizilerinizi sıkıştırmanızı sağlar. Yeni Hızlı Adımlar özelliği, yanıtlama ve silme gibi çok komutlu görevleri tek bir tıklatmada gerçekleştirmenizi sağlar.

 

Cazip sunumlar sağlayın

 

Sunumlarınızdaki özelleştirilmiş videolarla kitlenizi büyüleyin. Doğrudan PowerPoint 2010 içinde videoları yerleştirin ve düzenleyin. Kırpın, girişler ve efektler ekleyin veya temel sahneleri işaretleyin. Dosyalarınızdan eklenen videolar, şimdi varsayılan olarak dahil edilir; böylelikle ayrı medya dosyalarınızı yönetmek zorunda kalmadan dinamik sunumlarınızı paylaşabilirsiniz.

 

Tüm fikirlerinizi tek bir yerde depolayın ve takip edin

 

OneNote 2010 ile metin, resimler ve ses ve video dosyalarını takip etmek, düzenlemek ve paylaşmak için mükemmel dijital defteri kullanın. Sayfa sürümü takibi, otomatik vurgulama ve Bağlantılı Notlar gibi yeni özellikler bilgiler üzerinde daha fazla kontrol sağlar ve böylelikle içeriğiniz ve başkaları tarafından yapılmış değişiklikleri her zaman bilirsiniz.

 

Kendi yönteminizde, daha hızlı ve daha kolay çalışın

 

Microsoft® Office Backstage™ görünümü, klasik Dosya menüsü görünümünün yerine geçerek kaydetme, paylaşma, yazdırma ve yayınlama dahil tüm dosya yönetim görevleriniz için merkezi bir alan verir. Office 2010 uygulamalarında ortak olan geliştirilmiş Şerit, komutlara hızlı bir şekilde erişmenizi ve sekmeleri özelleştirmenizi sağlar.

 

 

En Iyi "OFIS PROGRAMI" OFFICE 2010 TÜRKÇE Sürümü Sizlerle!Linkback: https://www.buyuknet.com/microsoft-office-professional-plusvl-2010-final-orijinal-turkce-x86-x64-t32009.0.html

 
Etiket:

Bu bilgi size yardimci oldu mu?

Evet Hayır

Microsoft Office Professional Plus|VL 2010 (FINAL) (ORIJINAL TÜRKÇE) X86 / X64
(Ortalama: 5 üzerinden 1.00 , 2 Oy)


Konu Hakkında Görüşün Nedir? Olumlu yada olumsuz Eleştirileriniz.


Turkiyenin baskenti neresidir. kucuk harfle yazin.:

Microsoft Office Professional Plus|VL 2010 (FINAL) (ORIJINAL TÜRKÇE) X86 / X64

Microsoft Office Professional Plus|VL 2010 (FINAL) (ORIJINAL TÜRKÇE) X86 / X64 »~ `Microsoft Office Professional Plus VL 2010 (FINAL) (ORIJINAL TÜRKÇE) ` ~ ..SORUNSUZ %100 ORIJINAL OFFICE PROGR***** SAHIP OLUN!!..