Mide ağrısı nasıl geçirilir?

Buyuknet16.02.2015 - 12 :44
Mide Ağrıları İçin Doğal Çözümler

1-Damla Sakızlı Macun

Mide Ağrısı İçin Bir çoğunuz zaten biliyorsunuzdur Damla Sakızlı Macun bu konuda en etkili doğal yoldur heryerde bulabileceğiniz bu mucize karşım mide ağrılarınız konusunda etkili olacaktır.Yüzyıllardır kullanılan bu karışım mide sorunlarında oldukça başarılı ve 1 numaradır

2-Bal ve Tarçın

Bal ve tarçın mide ağrısına ve mide ülserine karşı oldukça yararlıdır. Nane, sakinleştirici etkisi ile mide ağrılarına iyi gelir. Papatya çayı da mide ağrısını kesmeye yardımcı olur.

3-Yoğurt

Şimdiye kadar mideye faydalı olduğu konusunda uzmanlar tarafından pek çok yiyecek tavsiye edilmiştir. Ancak bunların arasında en yanlış inanca sahip olunanın süt olduğu artık biliniyor. Alfred Vogel da sütün yerine yoğurdu öneriyor. Çünkü yoğurt, süt gibi midede pıhtılaşmaya sebep olmuyor. Yoğurdun bir diğer özelliği ise bağırsakların çalışmasına yardım etmesi. Bu da sindirim sisteminin daha iyi çalışmasının sağlıyor. Daha da faydalı olmasını istiyorsanız yemekten önce tüketmeye dikkat edin. Meyveyle birlikte tüketmek ise midede yanmaya sebep olabilir. Midenin baş düşmanlarından biri olan kahve, aslında başka organlara da büyük zarar veriyor. Kahvenin istediğiniz zaman sizi uyanık tutmayı sağladığı tartışılmaz bir gerçek. Ancak uzun vadede sinirleri yıpratıyor. Günde üç bardaktan fazla kahve içiyorsanız ve hala kendinizi güçsüz hissediyorsanız, bunun sebebi artık bir bağımlı olduğunuz anlamına gelebilir. Bunun yanı sıra Türk kahvesi diğer kahvelerden daha az zararlı.

Öncesinde doktora gitmenizi tavsiye ederiz.


Aranan Kelimeler:

Mide Ağrısı Nasıl Geçer
Mide Ağrısını Geçirmek İçin Ne Yapmalı
Midem Ağrıyor Nasıl geçer
Mide Ağrısına iyi gelen doğal yöntemler nelerdir
 mide ağrıcı için doğal yöntemler nelerdir
mide ağrılarının geçirmek için doğal yöntemler
Damla Sakızı

Linkback: https://www.buyuknet.com/mide-agrisi-nasil-gecirilir-t44190.0.html

Etiket:
Mide Ağrısı Nasıl Geçern  Mide Ağrısını Geçirmek İçin Ne Yapmalı  Midem Ağrıyor 
 

Bu bilgi size yardimci oldu mu?

EvetHayır
Mide ağrısı nasıl geçirilir?
Mide ağrısı nasıl geçirilir?
(Ortalama: 5 üzerinden 2.5 - 2 Oy)
2