Nvidia Tomb Raider 2013 Oyunu İçin Hatalarını Kabul Etti.

MaxCodeR11.03.2013 - 22:19 |
Nvidia Tomb Raider 2013 Oyunu İçin Hatalarını Kabul Etti.

*

Tomb raider 2013 kasma sorunu ve çözümü için Tıklayın

NVidia GeForce grafik kartları Tomb Raider performans sorunları kabul etti ve kısa sürede onları sabitleme yeni bir sürücü serbest bırakmak için söz verdi.

Tomb Raider AMD Gaming Evolved başlığı, bu yüzden AMD ile yakın işbirliği içinde geliştirilmiştir. Bu NVidia unfavoring anlamına gelmemelidir, ancak şirket bu hafta sonuna kadar Tomb Raider son oyun kod almadım kibarca kaydetti.

Her iki şekilde de, NVidia artık kısa sürede düzeltmeleri tamamlamak için Crystal Dynamics ile yakın çalışıyor. Diğer sadece bir oyun yama ile sunulacak ise bazı düzeltmeler NVidia sonraki sürücü güncelleme gelecek.

NVidia konuyla ilgili bir bildiri yayınladı. Aşağıdaki gibi deyim okur:

Biz maksimum ayarları ile Tomb Raider çalışan GeForce GPU ile performans ve kararlılık sorunlarının farkındayız. Ne yazık ki, NVIDIA ölçüde bir biz önceden sağlanan inşa fazla istikrar, görüntü kalitesi ve performans azalması bu geçmiş hafta sonu final maçında kodunu almadım. Hepimiz oyun sorunları mümkün olduğunca çabuk ele almak ve çözmek için Crystal Dynamics ile yakın çalışıyoruz.

Bu konularda tamamen bir NVIDIA sürücüsü tarafından çözülemeyeceğini lütfen unutmayınız. Geliştirici yanı sıra GeForce GPU'lar üzerinde sorunları çözmek için onların sonu kod değişiklikleri yapmak gerekecektir. Sonuç olarak, biz yukarıdaki tüm sorunlar çözüldü oylandı dek Tomb Raider test etmeyin öneririz.

Bu arada, biz onlar sevdikleri PC oyunları ile tüm beklediği gibi, Tomb Raider oynamak büyük bir deneyim olması mümkün değildir GeForce kullanıcılara özür dilemek istiyorum.


Linkback: https://www.buyuknet.com/nvidia-tomb-raider-2013-oyunu-icin-hatalarini-kabul-etti-t40247.0.html

Ankara Karton,Pet,Plastik,Naylon,Hurda Geri Dönüşümü
Etiket:

Bu bilgi size yardimci oldu mu?

EvetHayır
Nvidia Tomb Raider 2013 Oyunu İçin Hatalarını Kabul Etti.
Nvidia Tomb Raider 2013 Oyunu İçin Hatalarını Kabul Etti.
(Ortalama: 5 üzerinden 2.5 - 2 Oy)
2