Öyle Bir Geçer Zaman ki

ozguryolcu09.02.2011 - 00:36
Bir çok kişinin salı gunleri gelince bu dizi için ekranları başından ayrılmadıgınız az cok biliyoruz. Adeta her hafta izlenme rekorları kırmakta bu dizi. Kimilerini ağlatan, kimilerini çıldırtan bir dizi gerçekten ;) kimi zamanda her iki üç duyguyu bir anda yaşabiliyorsunuz bu dizide ;) gerçekten güzel bir şekilde yoluna devam etmekte dizi aynı akıcılıgında gitmekte şimdiye kadar. Diceksiniz belki daha cok yeni evet yeni ama oyunculuklar en azında harika derecede?


Dizinin tartışılmaz oyuncusu küçük osman tabiki :) osman' ı sevmeyen yoktur herhalde... Gerçekten bu ufaklık dehşet bir oyun çıkarmakta... O anları yaşarcasına bakışlar atabilmekte. Yüz mimikleri ve hatları gerçkten etkileyici... Kimi zaman diyemicem coğu zaman oyle hayret verici bakışlar atabilen küçük oyuncu osman karakterini layıkı ile yerine getirmekte. Tabi bu soylediklerim bence soylenen sozler :)


Her hafta izleyicileri tv başına hapseden bu dizi bu haftada heycanlıydı. Bu hafta da egl gitler yaşandı Ali kaptan için kafasını cok şey kurcalıyor ama Ali kaptan herkesinde bildigi gibi bir anlık ofkesine fevri davranıslarına yenik düşen birisi... Çoğu zaman oyle yani. Bu hafta dizide finali balıkçı ile ali kaptan RUS RULETİ şeklinde bitirdi :) Bakalım haftaya neler bekliyor reklamları takip edip goreceğiz ;) Şimdi diceksiniz reklamlar yanıltıyor filmin akışını kafada kuramiyoruz diceksiniz. :) Evet reklamlarda oaln biten çarpıtılıp konuyor doğal olarak... Tabi gerçeğini dizide göreceğiz...


Herkese iyi seyirler :)

Linkback: https://www.buyuknet.com/oyle-bir-gecer-zaman-ki-t32889.0.html

Ya çare sizsiniz...

Ya çaresizsiniz!!!
Buyuknet09.02.2011 - 00:56
bende izledim ama okadar izleyicisi değilim

ama Ali niye balıkcıyı neden öldürmek istiyor anlamıyorum ya sinirimi bozuyor bu ali 

ozguryolcu09.02.2011 - 01:31
Bu adam işte kıskanıyor guya :) bir de bzim toplumumuzda vardir. Yedirememek eski karısı sonuctaya oyle işte etraftan duyum almak hosuna gitmiyor :)

Ya çare sizsiniz...

Ya çaresizsiniz!!!
Buyuknet09.02.2011 - 01:39
hem kıskanıyor hem baskasıyla evlenıyor yok daha neler gıt evlenecegın kısıyı kıskan

yarında onu bırakıp baskasını alırsın

Etiket:
Öyle  Bir Geçer  Zaman ki 
 

Bu bilgi size yardimci oldu mu?

EvetHayır
Öyle Bir Geçer Zaman ki
Öyle Bir Geçer Zaman ki
(Ortalama: 5 üzerinden 2.5 - 2 Oy)
2