Paylaş Adobe Dreamweaver CS5 dowland et indir bedava vs 30 Günlük Kullan

Buyuknet03.05.2010 - 20:21
Web geliştirme konusunda akla ilk gelen yazılımlardan biri olan Adobe Dreamweaver kullanıcılar için standart tabanlı web siteleri ve internet uygulamaları oluşturma ortamını yaratan en güçlü yardımcı programlardan biri olarak gelişimine devam eden, endüstri lideri bir web geliştirme aracıdır.

*
En yaygın web dillerini (HTML, XML, ASP, PHP, JSP vb.) sorunsuz ve tam bir şekilde destekleyen Dreamweaver CSS, JavaScrit, SWF, FLV gibi içeriklerle doğrudan çalışabilmenize olanak sağlarken, tasarlama ve geliştirme aşamalarında en büyük yardımcınız olacak eklentilerle güçlendirilmeye hazır bir şekilde sizi bekliyor.

Basit web sitelerinden, en son teknolojileri destekleyen ileri uygulamalara kadar her şeyi baştan sona hazırlayabileceğiniz Dreamweaver ile daha fazla iş üretebillir, yazılım içerisindeki yeni özellikler ve optimize edilmiş iş akışları ile en hızlı şekilde parçaları tamamlayabilirsiniz.

Not: Adobe yazılımlarının deneme sürümlerini bilgisayarınıza indirebilmeniz için "Programı İndir" butonuna bastığınızda yönlendirileceğiniz sayfada Adobe internet sitesi üzerinden hesap yaratmanız gerekmektedir. Alacağınız bu hesap ile üretici adresinden Adobe yazılımlarına ait deneme sürümü dosyalarını bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

dowland linki aşagıdadır
*


Linkback: https://www.buyuknet.com/paylas-adobe-dreamweaver-cs5-dowland-et-indir-bedava-vs-30-gunluk-kullan-t22101.0.html

Etiket:

Bu bilgi size yardimci oldu mu?

EvetHayır
Paylaş Adobe Dreamweaver CS5 dowland et indir bedava vs 30 Günlük Kullan
Paylaş Adobe Dreamweaver CS5 dowland et indir bedava vs 30 Günlük Kullan
(Ortalama: 5 üzerinden 3.3 - 3 Oy)
3