Pc kullanıcıları GTA 4' ün yolunu gözlüyor.. !

*
*

Rockstar ve Take Two tarafından geçtiğimiz günlerde yapılan bir açıklama, PC sahibi milyonlarca GTA fanını sevindirdi. GTA 4, nihayet konsollardan sonra şimdi de PC'ler için geliyor; çıkış tarihi ise Kuzey Amerika için 18 Kasım olurken, Kuzey Avrupa'da ise 21 Kasım olarak belirlendi.

Yapılan açıklamaya göre GTA 4, Xbox 360 ve PS3'te olduğu gibi aynen PC'ye aktarılacak ve herhangi bir değişiklik olmayacak. Ancak PC kullanıcılarını asıl sevindirecek gelişme ise GTA 4'ün oyun konsollarından farklı olarak multiplayer modunda birbirleriyle oynayabilecek olması.

Konsollar için Nisan ayında dağıtılan GTA 4, o günden bu yana PC kullanıcılarının hevesini kursağında bırakmış ve GTA'nın bu son oyununun ne zaman PC'ler için çıkacağını merak etmeye başlamışlardı.

Yapılan açıklamaya göre, konsollar için olan GTA 4'ün satışa çıktığı ilk gün 300 milyon kopya satıldığı ve bu sayıyla beraber satış miktarı bir hafta içerisinde ise toplam 500 milyon kopyaya ulaştığı belirtildi.

Linkback: https://www.buyuknet.com/pc-kullanicilari-gta-4-un-yolunu-gozluyor-t10149.0.html

Tarih 22 kasım beklenen oyun avrupada: ] Umarım en kısa sürede elime gecer .

 
Etiket:

Bu bilgi size yardimci oldu mu?

Evet Hayır

Pc kullanıcıları GTA 4' ün yolunu gözlüyor.. !
(Ortalama: 5 üzerinden 1.00 , 2 Oy)


Konu Hakkında Görüşün Nedir? Olumlu yada olumsuz Eleştirileriniz.


Turkiyenin baskenti neresidir. kucuk harfle yazin.:

Pc kullanıcıları GTA 4' ün yolunu gözlüyor.. !

Pc kullanıcıları GTA 4' ün yolunu gözlüyor.. ! » Rockstar ve Take Two tarafından geçtiğimiz günlerde yapılan bir açıklama, PC sahibi milyonlarca GTA fanını sevindirdi. GTA 4, nihayet