Rize Zafer’e kavuştu!

Yeşil-Mavililer, Ankaragücü’nün tecrübeli kalecisini kadrosuna dahil etti34 yaşındaki file bekçiyle anlaşma sağlayan Rizespor Azeri kaleci Veliev içinde girimlerini sürdürüyor. Yeşil-Mavililer’in gündemindeki bir diğer isim Ankaragücülü Bora

Rizespor Yavuz Eraydın’ın takımdan ayrılmasının ardından aradığı file bekçisini Ankaragücü’nde buldu. Yeşil-Mavililer 34 yaşındaki file bekçisi Zafer Özgültekin ile anlaşmaya vardığı öğrenildi. Tecrübeli kalecinin bugün Rize’ye gelerek takımla birlikte çalışmalara katılması bekleniyor.

Yeşil-Mavililer ayrıca bonservisi sorunu ile karşı karşıya kaldığı Azeri file bekçisi Veliev içinde girişimlerini gizliden gizliye sürdürdüğü öğrenildi. Rizespor yönetimi ayrıca Ankaragücü’nden Bora’yı da gündeminde tutuyor. Veliev ile anlaşılamaması durumunda yönetim bu oyuncuyu kadrosuna katacak.

Bu arada Şansal’ın ligin ikinci yarısının ilk maçında oynanacak olan Hacettepe maçında takımının son halini gördükten sonra transfere ihtiyaç olup olmadığı yönünde Rizespor yönetimine transfer konusunda rapor sunacak. İhtiyaç duyulması halinde yönetim hemen harekete geçerek yeni transferlerle takımı güçlendirecek.


Linkback: https://www.buyuknet.com/rize-zafere-kavustu-t20768.0.html

 
Etiket:

Bu bilgi size yardimci oldu mu?

Evet Hayır

Rize Zafer’e kavuştu!
(Ortalama: 5 üzerinden 1.00 , 2 Oy)


Konu Hakkında Görüşün Nedir? Olumlu yada olumsuz Eleştirileriniz.


Turkiyenin baskenti neresidir. kucuk harfle yazin.:

Rize Zafer’e kavuştu!

Rize Zafer’e kavuştu! »Yeşil-Mavililer, Ankaragücü’nün tecrübeli kalecisini kadrosuna dahil etti 34 yaşındaki file bekçiyle anlaşma sağlayan Rizespor Azeri