Rize'nin yeni transferleri iddialı

Yeni transferler Ersin, Erhan ve Yunus Murat Ceylan, süper lige yükseleceklerine inandıklarını söyledi....

*

Diyarbakırspor'dan takıma dahil edilen ve daha önce de Çaykur Rizespor forması giyen Ersin Küçük, ligde üst sıralara gelebilmek için birlik ve beraberliğin şart olduğunu ifade etti.

Taraftarın kendilerine güvenmesini isteyen Ersin, ''İlk görev yaptığımızda imkanlar son derece zordu. O dönem ki şartlardan şimdi Türkiye'nin sayılı stat ve tesislerine sahip bir kulüp. Bizde geri geldik ve yarım kalan görevimizi tamamlayacağız. Tek isteğimiz bize güvensinler ve Hacettepe maçı ile camia bu takıma sahip çıksın'' dedi.

Kasımpaşa'dan kiralık olarak transfer edilen Erhan Küçük ise Rize'de olmaktan mutlu olduğunu belirterek, ''Çaykur Rizespor benim Kasımpaşa'dan sonra formasını giydiğim ilk takım.

Zaten burada olmayı çok istiyordum. Çok değerli bir camiaya geldiğimi biliyorum. Çaykur Rizespor'u Süper Lige taşıyacağımıza inandığım için buradayım. Taraftarımız da bize inanıp bizimle birlikte olsun'' diye konuştu.

Adanaspor'dan transfer edilen Yunus Murat Ceylan da alınacak başarılı sonuçlarda pay sahibi olacağını ifade ederek, kamp sürecinin kendisi ve takımı için faydalı geçtiğini kaydetti.

Linkback: https://www.buyuknet.com/rizenin-yeni-transferleri-iddiali-t20765.0.html

 
Etiket:

Bu bilgi size yardimci oldu mu?

Evet Hayır

Rize'nin yeni transferleri iddialı
(Ortalama: 5 üzerinden 1.00 , 2 Oy)


Konu Hakkında Görüşün Nedir? Olumlu yada olumsuz Eleştirileriniz.


Turkiyenin baskenti neresidir. kucuk harfle yazin.:

Rize'nin yeni transferleri iddialı

Rize'nin yeni transferleri iddialı »Yeni transferler Ersin, Erhan ve Yunus Murat Ceylan, süper lige yükseleceklerine inandıklarını söyledi.... Diyarbakırspor'dan takıma