Rüyada Kar Görmek

Eşref27.09.2014 - 20:43
Rüyada kar görmek, genel anlamda iyiye ve hayra yorumlanır. Yakın zamanda iyi bir şeyler olacağına, hastalık gibi bir sorun varsa yok olacağına ya da yakın bir zamanda müjdeli bir haber alınacağına işarettir. Ancak rüyada kar görmek, rüyanın şekline ve görüldüğü mevsime göre farklılık gösterebilir.
Rüyada Karın mevsiminde görülmesi, sevinçli olayların olacağına işarettir. Rüyada mevsiminde kar gören kimsenin bildiği bir düşmanı varsa düşmanını alt edeceğine işarettir. Fakat rüya kar mevsiminde görülmemiş ise pek hayra yorulmaz.

Rüyada yazın kar görmek, rüyayı gören kişinin bir yakının hastalanacağına, daha evvelde planlanmış işlerin ya da yolculukların erteleneceğine ya da gelmesi beklenen bir paranın gelmeyeceğine işarettir.
Rüyada Kar Görmek
Rüyada yağan karın tutmaması ve kimseye zarar vermemesi, sıkıntılı günlerin geride kalacağının habercisidir.

Rüyada kar tükürdüğünü görmek, son dönemlerde hayatın yenileneceğine ve kötü olaylardan arınılacağına, rüyayı gören kimsenin hayat mücadelesine devam edeceğine işarettir.

Rüyada kar yediğini görmek, rüyanın görüldüğü dönem eğer kar mevsimi dönemi değilse, rüya gören kişinin bazı problemler yaşayacağı anlamına gelmektedir. Fakat mevsiminde kar yediğini görmek, rüyayı gören kişinin sevinçli bir olay ile karşılaşacağına işaret eder.
Rüyada karın eridiğini görmek, gelecek günlerde maddi ya da manevi bir zarar görüleceğine ya da genel sağlık durumunun bozulacağına işarettir.
Rüyada karda kayak yaptığını görmek, korku duyulan olayların atlatılacağına işarettir.

Rüyada yazın kar yağdığını görmek, iş yaşamında ya da özel yaşamda yanlış ve hata yapılacağına işarettir.

Rüyada kar yağdığını görmek, rüyayı gören kimsenin çevresi ile bir gerginlik yaşayacağına işarettir. Rüyada yağan kara şemsiye tuttuğunu görmek, gelecek günlerde yapılacak işlerde daha dikkatli olunacağına işaret eder.

Rüyada kardan adam görmek, meslek hayatında bir konu hakkında yalan söyleneceğine ya da yalan söylemeye mecbur kalınacağına işarettir.
Rüyada kartopu oynamak, rüya gören kişinin arkadaşları ile arasında bir rekabet oluşacağına işaret eder.

Rüyada karda yürüdüğünü görmek, özel yaşamda ya da iş hayatında bazı sıkıntıların oluşacağına işarettir. Farklı bir yoruma göre rüyada karda yürüdüğünü görmek, beklenmedik bir yerden kazanç sağlanacağına da işaret edebilir.

Rüyada karda uyuduğunu görmek, rüyayı gören kimsenin çevresi ile ilişkisini tamamen keseceğine işaret eder ve farklı arkadaş çevresine gerek duyulduğu anlamında yorumlanır.

Linkback: https://www.buyuknet.com/ruyada-kar-gormek-t43558.0.html

Etiket:
Rüyada Kar Görmek  rüyadam karda yuvarlanma  rüyada kar yağıyor 

Bu bilgi size yardimci oldu mu?

EvetHayır
Rüyada Kar Görmek
Rüyada Kar Görmek
(Ortalama: 5 üzerinden 1.7 - 3 Oy)
3