Rüyada köpek görmek

Rüyada Köpek Görmek Ne Anlama Gelir?

rüyada köpek görmek

     Rüyada köpek görmek sanıldığının aksine düşmandan gelecek mal ya da paraya işaret eder. Bazı rüya tabircilerine göre ise düşmanınıza karşı bir konuda galip geleceğinize işarettir.Rüyada bir köpek tarafından ısırılarak acı çekiyorsanız çektiğiniz acı hissi kadar düşmanı tarafından bir zarara uğrayacağına işarettir.Rüyada kalabalık bir köpekler arasında kendisini görmek. Özellikle köpekler havlıyor ise, tüm dileklerinizin gerçekleşeceği anlamına gelir.

     Rüyada köpek yavrusu görmek, Köpek havlıyorsa görmek yakın dostlarınızın tavsiyelerini dikkate almanız gerektiğine işaret eder. Konuyu biraz daha açacak olursak çirkef ve çıkarcı bir insana ya da arkadaşa işarettir.

     Rüyada bir köpek görmek Rüyada gördüğünüz bir köpek üstünüzü başınızı parçaladıysa, dost sandığınız bir kişinin gıyabınızda ileri geri konuştuğuna ve bunun kulağınıza geleceği anlamına gelir. Rüyada evinizin önünde bağlı bir köpek görmek ev halkını kötülüklere karşı koruyan ve komşuya veiyi bir dosta ya da arkadaşa işarettir. Rüyada sevimli bir köpek elinizi sürekli olarak yalıyorsa, şansınızın açık olduğu bir döne gireceğinize işarettir.

Linkback: https://www.buyuknet.com/ruyada-kopek-gormek-t46990.0.html

Eski rüya tabirlerinde düşman diye söyleniyordu ama

 
Etiket:
Rüyada köpek  köpek gördüm 

Bu bilgi size yardimci oldu mu?

Evet Hayır

Rüyada köpek görmek
(Ortalama: 5 üzerinden 1.00 , 2 Oy)


Konu Hakkında Görüşün Nedir? Olumlu yada olumsuz Eleştirileriniz.


Turkiyenin baskenti neresidir. kucuk harfle yazin.:

Rüyada köpek görmek

Rüyada köpek görmek »Rüyada Köpek Görmek Ne Anlama Gelir?      Rüyada köpek görmek sanıldığının aksine düşmandan gelecek mal ya da paraya işaret eder.