Sağ Salim 2: Sil Baştan

Sağ Salim 2: Sil Baştan

İlk filmiyle büyük bir hayran kitlesi kazanan Sağ Salim filmi devam filmi olarak çektiği Sil Baştan bölümüyle, kahkaha tufanına devam ediyor. İlk filmde unutulmaz anlar yaşaran film, izleyenler tarafından ilgi duyulmuştu. İlk filmde çitayı yüksek tutan, güzel bütçe ayrılan ve Amerikan vari sahnelere ara ara yer verilen film, bakalım ikinci devam filminde aynı beklentiyi karşılayabilecek mi? Sağ Salim 2: Sil Baştan filmi izle filmini izleyenler bu soruların cevabını bulacaktır.

Yönetmen koltuğuna İlk filmde olduğu gibi Ersoy Güler geçmiştir. Aynı zamanda filmin senaryosunu da kendisinin "Alper Erze" ile ortaklaşa yaptıkları filmin yapımcılığınıza üstlenmiştir. Baş rol oyuncularında büyük değişiklik olmadığı görülmektedir. Yine Burçin Bildik'in görev yaptığı baş rolde ona yardımcı olarak Ezgi Asaroğlu, Hüseyin Avni Danyal, Nazlı Tosunoğlu ve Murat Akkoyunlu gibi isimler yer almakta. Fiklm 20 Aralık 2013 Cuma günü vizyona girecektir. Nereden bakarsanız önümüzde bir kaç hafta var. İzleyicileri şimdiden bir merak sarmış durumda.

Sağ Salim 2: Sil Baştan full izlede ; "Salim" kimsesiz bir meftayı memleketine getirmeye ikna olur. Fakat bu getirme işlemi yolda tanıştığı yoldaşı Nihal'le aynı anda kötü katiller ve kötü insanlarla hayatta kalma mücadelesi verdikleri bir aksiyon halini alır. Nihal'in annesi intikam için rehin tutulduğunda ise olaylar iyiden iyiye arap saçına döner. Kahramanlarımız artık seri katil olarak bilinmektedir ve tutuklanmamak için kılık değiştirmek durumunda kalırlar. Ne var ki bu da çare olmaz ve şanssızlıklar iyice başlarına üşüşür. Salim yeniden eline silah almak durumunda kalır, Nihal ise başını her defasında beleya sokan Salim'den ayrılıp annesini bir başına kötü adamların elinden almak durumundadır . Salim ise karşılaştığı bu büyük travmalar ardında artık ne ölümden ne de öldürmeden korkmaktadır, Nihal'i yalnız bırakmak istemez ve peşine düşer... Kastamonu'nun Cide ilinde çekimleri yapılan Sağ Salim 2: Sil Baştan 720p izleyicilerine yeni bir kahkaha tufanı yaşatacak gibi duruyor. Şimdiden fragmanları izlenen film, bekleneni karşılayacak gibi duruyor.

Sağ Salim 2: Sil Baştan FragmanLinkback: https://www.buyuknet.com/sag-salim-2-sil-bastan-t42371.0.html

Bu film de güzeldi. Hayatımıza yeni birkaç replik kattı. Herkes biliyordur :)

 
Etiket:

Bu bilgi size yardimci oldu mu?

Evet Hayır

Sağ Salim 2: Sil Baştan
(Ortalama: 5 üzerinden 1.00 , 2 Oy)


Konu Hakkında Görüşün Nedir? Olumlu yada olumsuz Eleştirileriniz.


Turkiyenin baskenti neresidir. kucuk harfle yazin.:

Sağ Salim 2: Sil Baştan

Sağ Salim 2: Sil Baştan »Sağ Salim 2: Sil Baştan İlk filmiyle büyük bir hayran kitlesi kazanan Sağ Salim filmi devam filmi olarak çektiği Sil Baştan bölümüyle,