Skype ödemeleri nasıl yapılır?

Bol Skype Kontörü, abonelikleri, Skype aksesuarları ve bu Skype Numaraları gibi diğer Skype özellikleri için ödeme yolları vardır.

Eğer bir ülkede Skype ürünleri için ödeme nasıl öğrenmek için, sadece bu kılavuzda ülkenizi bulmak ve sizin için kullanılabilir, güvenli, hızlı ve kolay ödeme seçenekleri bir listesini göreceksiniz.

Bu kredi kartı, PayPal, Skype kuponları, ya da banka havalesi dahil olmak üzere tercih edilen ödeme yöntemi seçebilirsiniz.

Eğer satın alma olduğunuzda seçtiğiniz ödeme yöntemi mevcut değil ise, bu ödeme yöntemi için satın alma sınırını aştığınız, bu olabilir. Dolandırıcılık azaltmak için, size ayda belirli bir ödeme yöntemi kullanabilirsiniz sayısını kısıtlamak. Sadece ülke için birçok mevcut diğer ödeme yöntemlerinden birini seçin.Linkback: https://www.buyuknet.com/skype-odemeleri-nasil-yapilir-t43484.0.html

 
Etiket:

Bu bilgi size yardimci oldu mu?

Evet Hayır

Skype ödemeleri nasıl yapılır?
(Ortalama: 5 üzerinden 1.00 , 2 Oy)


Konu Hakkında Görüşün Nedir? Olumlu yada olumsuz Eleştirileriniz.


Turkiyenin baskenti neresidir. kucuk harfle yazin.:

Skype ödemeleri nasıl yapılır?

Skype ödemeleri nasıl yapılır? »Bol Skype Kontörü, abonelikleri, Skype aksesuarları ve bu Skype Numaraları gibi diğer Skype özellikleri için ödeme yolları vardır. Eğer