Sony 3D Televizyonu Film Keyfinizi Artıracak

Buyuknet13.01.2010 - 18:16
Sony’nin geliştirdiği 3D BRAVIA TV ile, üç boyutlu film zevkini evinize taşıyabileceksiniz.

 

Sony 3D televizyonu ile, evde film izleme zevkiniz daha da artacak. Monolithic Design konsepti sayesinde ve ayrıca 3D görüntüleme, ağ hizmetleri ile Sony, devrim niteliği taşıyan bir teknoloji üretmiş oluyor.

Sony’nin bu ürünü, 2010 BRAVIA TV olarak adlandırılıyor. Ev sinemasını daha keyifli hale getiren bu sistem, Blu-ray Disk oynatıcılar ile Monolithic Design konseptine dayalı. BRAVIA Internet Video olarak adlandırılan bu sistem ile, internetten yayın da daha kolaylaştırılıyor.

Dış görüntüsü ve tasarımı da evlere ayrı bir şıklık katan bu cihaz, bulunduğu mekana minimalist bir görünüm kazandırıyor. Persormansı ve özellikleri ile de büyük beğeni toplayan 2010 BRAVIA TV, kapalı bulunduğunda da tasarımıyla göz dolduruyor.

Bu televizyon ile, Dailymotion sitesi de dahil olmak üzere, birçok ücretsiz video paylaşım sitesine bağlanabiliyorsunuz. Internet videolarının bu televizyon üzerinden izlenmesinin avantajı da, küçük bir bilgisayar ekranından değil, büyük televizyon ekranından izlenme sağlayabilmesi.

Dahili Wi-Fi özelliğinin de bulunduğu bu televizyon, XrossMediaBar menüsü sayesinde uzaktan kumanda ile içerikler üzerinde gezinme imkanı sağlıyor. Facebook, Twitter gibi sitelerin güncellemeleri de yüklenebiliyor.

Yeni bir resim teknolojisi ile çalışan Full HD 3D Sony teknolojisi, Active Shutter gözlükler ile ve evde sinema keyfinize keyif katacak surround ses sistemi ile beğeni kazanıyor.

Özellikle Avatar 3D filmi gibi son zamanlarda sinemada ön plana çıkan 3D filmleri, evinizde de bu teknolojiye sahip televizyon ve 3D Active Shutter gözlükler ile izleyebilir, sinema zevkini evinize taşıyabilirsiniz.

bilisimhaber

Linkback: https://www.buyuknet.com/sony-3d-televizyonu-film-keyfinizi-artiracak-t20770.0.html

Etiket:

Bu bilgi size yardimci oldu mu?

EvetHayır
Sony 3D Televizyonu Film Keyfinizi Artıracak
Sony 3D Televizyonu Film Keyfinizi Artıracak
(Ortalama: 5 üzerinden 2.5 - 2 Oy)
2