SpeedyFox 2.0.2 Build 64

SpeedyFox 2.0.2 Build 64


Mozilla Firefox Hızlandırıcı


Lisans              : Freeware/Ücretsiz
Boyut              : 573 KB
Dil                     : ENG
Yayımcı             : CrystalIdea Software
İşletim Sistemi  : Windows XP/7/Vista
Kategori           : Hızlandırıcı

*

Günden güne yavaşlayan Mozilla Firefox tarayıcınızı SpeedyFox kullanarak hızlandırabilirsiniz. Firefox üzerindeki kayıtları birleştiren ücretsiz programla tarayıcınız ilk günkü hızında çalışacak.
Mozilla Firefox hızlı bir tarayıcı olmasına rağmen üzerinde tuttuğu profil kayıtları sebebiyle bir süre sonra yavaşlamaya başlar. Özellikle açılış sırasında bekleme süreniz giderek artmaya başlar. Database'in parçalanmasından kaynaklanan bu problem günden güne işlemleri yavaşlatır. SpeedyFox yer imleriniz ve şifreleriniz gibi kişisel kayıtlarınıza zarar vermeden Mozilla Firefox tarayıcınızı hızlandırır.

Kurulum gerektirmeyen bu ücretsiz program ile tek tıklama ile Firefox tarayıcınızı 3 kat hızlandırabileceksiniz. Firefox'un kullandığı SQLITE databaseleri pek çok ayarı kaydederken bir süre sonra şişmeye başlar. SpeedyFox bu verileri herhangi bir kayba sebep olmadan birleştirir. Tarayıcı kullanma sıklığınıza göre programı 1-2 haftada bir kez kullanabilirsiniz.

Downloads

Linkback: https://www.buyuknet.com/speedyfox-202-build-64-t39707.0.html

 
Etiket:
mozilla firefox 

Bu bilgi size yardimci oldu mu?

Evet Hayır

SpeedyFox 2.0.2 Build 64
(Ortalama: 5 üzerinden 1.00 , 2 Oy)


Konu Hakkında Görüşün Nedir? Olumlu yada olumsuz Eleştirileriniz.


Turkiyenin baskenti neresidir. kucuk harfle yazin.:

SpeedyFox 2.0.2 Build 64

SpeedyFox 2.0.2 Build 64 »SpeedyFox 2.0.2 Build 64 Mozilla Firefox Hızlandırıcı Lisans              : Freeware/Ücretsiz Boyut              : 573 KB Dil