Trabzon'un zirve yolu aydınlık

Trabzon'un zirve yolu aydınlık
*
Spor Toto Süper Lig'de oynadığı futbolla göz dolduran ve uzun süre Bursaspor'un egemenliğinde bulunan liderlik koltuğunu devralan Trabzonspor'da Teknik Direktör Şenol Güneş temkinli tutumuna devam ediyor.

Bordo-Mavili takımın başına geçtiği günden itibaren camiaya birlik beraberlik mesajları veren, bütün rakiplerine büyük saygı duyan tecrübeli teknik adam, futbolcularıyla yaptığı toplantılarda bu düşüncelerini talebelerine aktarıyor. Mükemmel olmanın kolay olmadığını, mükemmelliği yakalamaya çalıştıklarını ifade eden Şenol Güneş, "Ben mükemmellik konusunda kendimi geliştirmeyi severim. Kimse mükemmel olamaz. Ancak elinden gelenin en iyisini yapabilmek benim için mükemmelliktir." ifadelerini kullanıyor.

Güneş, önşartsız Trabzonspor'un başına geçtiğini de hatırlatarak sözlerine şöyle devam ediyor: "Benim adıma Trabzonspor'a şart öne sürülmez. İhtiyaç duyulunca hizmet edilir. Biz hiçbir karşılık beklemeden sevgiyle ve saygıyla işimize bağlanır, birbirimize sarılırsak iyi yolda gideriz. Şu anda henüz o yolun başındayız. Yönetim, teknik heyet, futbolcu, taraftar bütünlüğü ve medya desteği bizi doğru sevk etti. Takımdaki bütün oyuncular iyi niyetli ve gayretleri takdire şayan." Bu arada sağlık problemlerini ileri sürerek eşyalarını toplayıp Trabzonspor'dan ayrılan Teofilo'dan şaşırtıcı bir teklif geldi. Bordo-Mavili kulüp yöneticilerine haber yollayan Kolombiyalı futbolcu, dönmek istediğini ancak şartları olduğunu iletti. Durumu FIFA'ya taşıyan yöneticilere menajer vasıtasıyla gelen mesajda Teofilo'nun, tüm hatasına rağmen ceza almadan kadroya katılmak istediği öğrenildi.

ZAMAN

Linkback: https://www.buyuknet.com/trabzonun-zirve-yolu-aydinlik-t31853.0.html

 
Etiket:
Trabzon'un zirve yolu aydınlık 

Bu bilgi size yardimci oldu mu?

Evet Hayır

Trabzon'un zirve yolu aydınlık
(Ortalama: 5 üzerinden 1.00 , 2 Oy)


Konu Hakkında Görüşün Nedir? Olumlu yada olumsuz Eleştirileriniz.


Turkiyenin baskenti neresidir. kucuk harfle yazin.:

Trabzon'un zirve yolu aydınlık

Trabzon'un zirve yolu aydınlık »Trabzon'un zirve yolu aydınlık Spor Toto Süper Lig'de oynadığı futbolla göz dolduran ve uzun süre Bursaspor'un egemenliğinde bulunan