Türksat Uydusu Otomatik Arama Frekansı 2021

Buyuknet29.10.2018 - 23:51 |
Uydu alıcınızda Otomatik tarama sonucunda, güncel kanal bilgileri uydu alıcınıza eklenmektedir. Türksat Kanal Güncelleme Sistemi (TKGS) ile uyumlu uydu alıcılarında hiç bir ayar yapmadan otomatik olarak güncellenmektedir.

(TKGS) uyumlu cihazınız yok ise manuel olarak, Türksat 4A frekans bilgilerini tek tek girmeniz yerine sadece bir frekans girerek uydu cihazınıza tüm kanalları ekleyebilmenize olanak sağlayan Türksat otomatik arama frekanslarını kullanabilirsiniz. Otomatik arama frekans bilgilerini uydu cihazınıza nasıl gireceğiniz ile ilgili bilgiler aşağıdadır.

Türksat Otomatik Güncelleme Frekansları


Türkiye ve Avrupa’dan

Frekans            : 12380 MHz
Polarizasyon      : Dikey (Vertical)
Sembol oranı          :  27500 Ksymb,
FEC                  :3/4

Türkiye ve Orta Asya’dan

Frekans            : 12423 MHz
Polarizasyon      : Dikey (Vertical)
Sembol oranı          :  30000 Ksymb,
FEC                  :3/4


Uydu Cihazında Otomatik güncelleme nasıl ayarlanır

Uydu alıcısının “Kurulum” veya “Ayarlar” menüsünden, “Tek Kanal Arama” alt menüsünde, “Uydu” kısmında “Türk-sat 42° E” ve Türk-sat Ankara Paket parametrelerini manüel olarak girilerek, “Şebeke Arama” (Network Search) açık seçilmelidir. Otomatik tarama sonucunda, güncel kanal bilgileri uydu alıcınıza eklenmektedir.

"Türksat Kanal Güncelleme Sistemi (TKGS) ile uyumlu uydu alıcılarında ise yeni frekanslar otomatik olarak güncellenmekte olup herhangi bir ayar yapılmasına gerek bulunmamaktadır."

Türksat 4A Otomatik Arama Frekansları


turksat otomatik arama frekansı 2020

Linkback: https://www.buyuknet.com/turksat-uydusu-otomatik-arama-frekansi-t40803.0.html

Etiket:
türksat otomatik kanal arama  türksat 4a otomatik güncelleme  türksat 4a otomatik Şebeke arama  türksat uydusu otomatik arama frekansı 
 

Bu bilgi size yardimci oldu mu?

EvetHayır
Türksat Uydusu Otomatik Arama Frekansı 2021
Türksat Uydusu Otomatik Arama Frekansı 2021
(Ortalama: 5 üzerinden 1.9 - 2524 Oy)
2524
Türksat Uydusu Otomatik Arama Frekansı 2021

Türksat Uydusu Otomatik Arama Frekansı 2021 »Uydu alıcınızda Otomatik tarama sonucunda, güncel kanal bilgileri uydu alıcınıza eklenmektedir. Türksat Kanal Güncelleme Sistemi (TKGS) ile