Ucuz Oyun Satın Al | Türkiye'nin En Hızlı Oyun Alma Sitesi

teomantekbas29.04.2022 - 15:55
Her sene binlerce oyunun satışa sunulduğu çok çeşitli oyun piyasasında yer edinmek isteyen birçok şirket zaman zaman çıkaracakları bir oyun için aylarca çalışma yapıyor, haftalar önceden reklam çalışmalarını başlatıyor. Bir oyuna milyon TL'ler harcayan şirketler beklentinin had safhada olduğunu bildiği için oyun fiyatlarını yüksekte tutmaktan bir an olsun çekinmiyor. Oyuncuları zor durumda bırakan bu oyun ücretleri yüzünden birçok oyun sever, daha önce satın alan yakınlarına danışıyor ve oyunu bir şekilde temin etmeye çalışıyor. Aranan oyun eğer piyasaya yeni sürüldüyse bulmak hiç de kolay olmuyor. Son dönemlerin popüler oyunu olan minecraft benzeri oyunları satın almak isteyen kişiler oyunun oldukça üst bir sürüm olmasından kaynaklanan yüksek ücreti ödemek zorunda kalıyor. Minecraft Premium satın almak isteyen kişiler için de durum iyice sarpa sarıyor

Gamente: İkinci El Oyun Satış Platformu
Hal böyle olunca birçok oyun severin imdadına Gamente yetişiyor ve uygun fiyatlı oyunlarıyla severlerini yanız bırakmıyor. Satışını yaptığı her oyun için garanti veren ve CD'lerde çizik, dosyalarda eksik bulamayacağınız bir hizmetle bir tık ötenizde! Kullanıcıların haklarını savunan, tek bir oyuna vereceğiniz yüksek ücret yerine birden fazla oyun satın alma imkanı sunan bu ikinci el oyun satış platformu ayrıca tüm telif haklarına saygılı. Yeni çıkan oyunları bir tık ötenize getiren Gamente adeta imdadınıza yetişiyor.

Gamente Nedir?
Gamente size hemen her kategoride kaliteli oyun hizmeti sunar, geniş oyun yelpazesi ile sizi belli başlı bilinen oyunlar arasında seçime zorlamaz. Popüler oyunlardan olan minecraft satın almak isteyen kişiler için de uygun fiyatından dolayı birebirdir.  Piyasaya yeni çıkmış, bilinmeyen ama oynama fırsatı bulanların müptelası olduğu düşük bütçeli oyunlardan tutun da, aylarca üzerinde çalışılmış, milyon dolarlık bütçeler yatırılmış oyunlara kadar her seçeneği bir tık uzağınıza getirir. Rekabetle dolu oyun piyasasında sizi bu yarışın bir parçası haline getirmeyen, haklarınıza saygılı ve ne istediğinizi bilen bu ikinci el oyun platformu sayesinde yüzlerce oyunu yarı fiyatına hatta belki daha az bir fiyata satın alabileceksiniz. Sitenin takipçisi olmayı ve zaman zaman düzenlenen kampanyalardan faydalanmayı unutmayın.

https://www.gamente.com


Linkback: https://www.buyuknet.com/ucuz-oyun-satin-al-turkiyenin-en-hizli-oyun-alma-sitesi-t47662.0.html

Etiket:

Bu bilgi size yardimci oldu mu?

EvetHayır
Ucuz Oyun Satın Al | Türkiye'nin En Hızlı Oyun Alma Sitesi
Ucuz Oyun Satın Al | Türkiye'nin En Hızlı Oyun Alma Sitesi
(Ortalama: 5 üzerinden 2.5 - 2 Oy)
2