Winrar indir

WinRAR, bilgisayarınızdaki birçok dosyayı sıkıştırabilir ve sıkıştırılmış dosyaları açabileceğiniz güclü bir sıkıştırma programıdır.

https://www.buyuknet.com/program/2-winrar.html

Linkback: https://www.buyuknet.com/winrar-indir-t11024.0.html

Winrar başlı başına bir sıkıştırma paketi. Artık üreticisi Türkçe olarak da destek veriyor. RAR ve ZIP dosyaları için tam destek sağlar, 7Z, ACE, ARJ, BZ2, CAB, GZ, ISO, JAR, LZH, TAR, UUE, Z arşivlerinden dosya çıkartılmasını destekler. Güçlü sıkıştırma, ciltler, şifreleme, kendi açılan modüller, yedekleme kolaylıkları WinRAR'ın diğer özellikleri arasındadır.

*


WinRAR 3.91 İNDİR


WinRar 2009 Crystal Full + Türkçe

Bildiğimiz ve en çok kullandığımız Winrar programının en yeni sürümü + Çok güzel bir crystal tema ile birlikte.

WinRAR is a powerful compression tool with many integrated additional functions to help you organize your compressed archives.
WinRAR puts you ahead of the crowd when it comes to compression. By consistently creating smaller archives, WinRAR is often faster than the competition. This will save you disc space, transmission costs AND valuable working time as well.
WinRAR supports all popular compression formats (RAR, ZIP, CAB, ARJ, LZH, ACE, TAR, GZip, UUE, ISO, BZIP2, Z and 7-Zip).
Features:
RAR (WinRAR), the powerful archiver and archive manager (Win32, Linux, Mac)

WinRAR is an archiving utility that completely supports RAR and ZIP archives and is able to unpack CAB, ARJ, LZH, TAR, GZ, ACE, UUE, BZ2, JAR, ISO, 7Z, Z archives. It consistently makes smaller archives than the competition, saving disk space and transmission costs.

WinRAR offers a graphic interactive interface utilizing mouse and menus as well as the command line interface. WinRAR is easier to use than many other archivers with the inclusion of a special "Wizard" mode which allows instant access to the basic archiving functions through a simple question and answer procedure.

WinRAR offers you the benefit of industry strength archive encryption using AES (Advanced Encryption Standard) with a key of 128 bits. It supports files and archives up to 8,589 billion gigabytes in size. It also offers the ability to create selfextracting and multivolume archives. With recovery record and recovery volumes, you can reconstruct even physically damaged archives.

 

WinRAR tamamen RAR ve ZIP destekleyen bir arşivleme aracıdır arşiv ve CAB, ARJ, LZH, TAR, GZ, ACE, UUE, BZ2, JAR, ISO, 7z açmak edebilir, Z arşivleri. Bu süreklilik, disk alanı ve iletim maliyetlerinden tasarruf rekabet daha küçük arşiv yapar.

WinRAR bir grafik etkileşimli arayüzü fare ve menüler de komut satırı arayüzü olarak kullanarak sunmaktadır. WinRAR basit bir soru ve cevap prosedür yoluyla temel arşivleme işlevlerine anında erişim sağlayan özel bir "Wizard" modu dahil olan diğer pek çok arşivleme kullanımı daha kolaydır.

WinRAR sen sanayi gücü arşiv şifreleme yararına 128 bitlik anahtar ile AES (Advanced Encryption Standard) kullanarak sunmaktadır. Bu dosyaları destekler ve boyutu kadar 8.589 milyar gigabayt arşivler. Ayrıca yetenek ve ciltli arşivlerin selfextracting oluşturmak için sunmaktadır. kurtarma kayıt ve kurtarma birimleri, hatta fiziksel zarar arşivleri yeniden yapabilir.

WinRar 2010 Pro Final

 

WinRAR v3.93 Türkçe Full

En çok kullanılan arşivleme ve arşiv çözme yazılımlarından birisidir WinRAR. rar, zip, 7zip, gzip, tar, vb uzantıları tanıyıp açabilirsiniz. rar ve zip uzantılı arşivler yapabilirsiniz. İnternetten indirilen dosyaların yüzde 80i rarlı veya ziplidir. Programı kullanabilmeniz için zip olarak verdim. Tam sürümdür.

Özellikler:

# RAR ve ZIP 2.0 arşivleri tam olarak desteklenir.

# Çok gelişmiş, orijinal sıkıştırma algoritması

# Metin, ses, grafik, 32-bit ve 64-bit Intel uygulamaları için geliştirilmiş özel sıkıştırma algoritmaları

# Sürükle-Bırak kolaylığı ve sihirbaz özelliği sağlayan kabuk arayüzü

# Komut satırı arayüzü

# RAR olmayan arşiv (7Z, ACE, ARJ, BZ2, CAB, GZ, ISO, JAR, LZH, TAR, UUE, Z) yönetimi

# Katı arşivleme, özellikle çok sayıda küçük dosya veya benzer dosyaların sıkıştırılmasını bilinen diğer yöntemlere göre 10%-50% oranında artırabilir.

# Çoklu cilt arşivler

# Varsayılan veya seçilebilir SFX modüllerini kullanarak kendi açılan arşivlerin (çoklu cilt dahil) oluşturulması

# Fiziksel olarak hasar görmüş arşivlerin kurtarılması

# Çok ciltli arşivlerin eksik parçalarını yeniden yapılandırmaya izin veren kurtarma ciltleri.

# Dosya adlarında Unicode desteği

# Şifreleme, arşiv açıklaması, hata günlüğü gibi diğer hizmet işlevleri.

Yenilikler:

# Yeni hızlı sıkıştırma özelliği ile 4MB yerine 64KB'lık sıkıştırma sözlüğü kullanımı

# Yenilenmiş ISO, TAR, GZIP, 7-ZIP ve BZIP2 desteği

# Virüslere karşı daha etkin koruma sağlayan yenilenmiş güvenlik ayarları

# Yeni komut satırı seçenekleri

# Yeni NTFS dosya sistemi komutları ve seçenekleri

# Yenilenmiş arşiv düzenlemesi

# Yeni program kısayolları ile geliştirilmiş sürükle ve bırak desteği

# Bozuk LZH arşivlerini düzeltip okuyabilme seçeneği

# Yeni arşiv tamiri seçenekleri

# Birçok hata giderilmesi ve performans arttırıcı yenilikler

# Yenilenmiş sıkıştırma oranı (özellikle hazır 3.30 arşivlerine dosya eklerken)

# Yenilenmiş ZIP arşivleri onarımı

# ASCII dosya adları ile ilgili bazı düzeltmeler

# Geliştirilmiş ZIP arşivi kurtarması

# Geliştirilmiş güvenlik seçenekleri ve hata gidermeleri

Bilgi Notu:

X86 ve X64 bit sürümleri paketin içinde mevcuttur, zip dosyası olarak verdiğimiz için her hangi bir programınız olmasa bile zip dosyasını açabilirsiniz.


WinRAR, bilgisayarınızdaki birçok dosyayı sıkıştırabilir ve sıkıştırılmış dosyaları açabileceğiniz güclü bir sıkıştırma programıdır.Gelişmiş bir veri sıkıştırma özelliğine sahip olan Winrar, 7Z, ACE, ARJ, BZ2, CAB, GZ, ISO, JAR, LZH, TAR, UUE, Z arşivlerinden dosya çıkartılmasını destekler.

İndirme linki:

https://www.buyuknet.com/program/winrar.indir

Forumda Crack serial vs. alısverisi yapmak kesinlikle yasaktır.

 Kurala uymayanlar  forumdan uzaklastırılacaklardır.

konu kilit

WinRAR 4.2.0


WinRAR güçlü bir arşiv yöneticisidir. RAR ve ZIP dosyaları için tam destek sağlar, 7Z, ACE, ARJ, BZ2, CAB, GZ, ISO, JAR, LZH, TAR, UUE, Z arşivlerinden dosya çıkartılmasını destekler. Güçlü sıkıştırma, ciltler, şifreleme, kendi açılan modüller, yedekleme kolaylıkları WinRAR'ın diğer özellikleri arasındadır. Bu bir deneme sürümüdür. Herkes bu programı 40 günlük deneme süresi içinde kullanabilir. Bu 40 günlük test süresi sonrasında ise Winrar size mesajlar ve reklamlar gösterebilir

https://www.buyuknet.com/program/winrar.html

 
Etiket:

Bu bilgi size yardimci oldu mu?

Evet Hayır

Winrar indir
(Ortalama: 5 üzerinden 1.00 , 2 Oy)


Konu Hakkında Görüşün Nedir? Olumlu yada olumsuz Eleştirileriniz.


Turkiyenin baskenti neresidir. kucuk harfle yazin.:

Winrar indir

Winrar indir »WinRAR, bilgisayarınızdaki birçok dosyayı sıkıştırabilir ve sıkıştırılmış dosyaları açabileceğiniz güclü bir sıkıştırma