Wolfteam indir

Buyuknet13.06.2012 - 22:53 |
WOLFTEAM indir

Wolfteam, Türkiyede oyun sektöründe çok önemli başarılara imza atmış ve Counter Strike oyunun tahtını sarsmayı başarmıştır. Oyun hem grafik hem de serüven olarak tatmin edici ve bağımlılık oluşturucudur.

HİKAYE

Yakın zamanda mutlak insan sağlığını bulma, koruma ve yaşatma araştırmaları sırasında DNA'ları kurtlarınki ile benzeşen kimi insanlar keşfedildi.

Bu insanların çoğunun mükemmel fiziksel performans gösteren atletler ve paralı askerler olduğu ortaya çıktı ve hepsinin diğer insanlardan daha kısa bir yaşam süresi olduğu saptandı.

"Epoxyn" adlı yeni ilacını, DNA'ları kurtlara benzeyen insanların tedavisi için piyasaya çıkaran uluslararası şirketler grubu Pfien, aynı zamanda tam olarak ters tepki yaratan "Anti-Epoxyn”i buldu ve büyük bir gizlilik içinde bu zehri Fransız Ordusu'na sattı.

Fransız Ordusu, "WolfTeam" yani Kurt Takımı adında, 2. Yabancı Lejyon olarak da bilinen yeni ve özel bir güç kurdu. Kurulan bu takım için dünya çapında araştırmalar yapan Fransız Ordusu, buldukları özel birliklerle Wolfteam’i gün geçtikçe güçlendirdiler.ayrıntılar için:

Kod: [Seç]
http://www.gezginler.net/oyunlar/wolfteam.php

Linkback: https://www.buyuknet.com/wolfteam-indir-t37884.0.html

Etiket:
WOLFTEAM indir 

Bu bilgi size yardimci oldu mu?

EvetHayır
Wolfteam indir
Wolfteam indir
(Ortalama: 5 üzerinden 2.9 - 7 Oy)
7