World of WarplanesWorld of Warplanes online mmofps oyunu tamamen ücretsiz olup PvP Ve PvE Tarzı firs person oynama tarzına sahiptir. worldofwarplanes.eu henüz oyun türkçe olmasada ilgiden dolayı türkçeleştirme çalışmalarının başlayacağını düşünmekteyim. Version 1.6 nın çıktığı şu günlerde pvp savaşları heyecanı iyice artmakta.
 World of Warplanes Online pvp serverler

World of Warplanes ; sayısı oldukça az olan Aksiyon MMO TPS oyunları arasında türünün tek örneği diyebiliriz.

Alman ve Sovyet model 20′den fazla uçak çeşiti; teknoloji ağacındaysa 12 ejderha ve 60′dan fazla yaratık bulunmakta. Oyuncular uçaklarının bir çok özelliğini değiştirerek gök yüzünde kıyasıya bir savaş içine giriyorlar.

Diğer bir online oyun konusuda:  Metin2 pvp serverler de olması gereken en önemli kısımlar nelerdir dersek http://www.pvp-serverlar.biz

1. Kesinlikle çok kaliteli bir alt yapıya sahip olunması gerekir. Bir kere emek server işinden vazgeçmek gerekir wslik pvp ve editsiz satışlar yapıldığında oyun hem dengeli hemde zevkli olacağını düşünüyorum.

2. Server sunucu bilişimi ve oyun dosyalarının açıksız ve güvenli olması: aslında bir oyunu kalıcı yapan temel kriterlerden önemliside budur.

3. Oyun yönetimi oyunculara sadece oyun içi tanıtımında yardımcı olup event ve eğlence turnuvalarında bulunmalıdır. Çok muhabbet tez ayrılık getirir.

4. Oyunda hile kullanımı kesinlikle engellenmelidir. Bunu gerek profesyonellerden gerekse kod uzmanlarından yardım ve para karşılığı destek alarak bitirilmeli temiz oyun ortamı sağlanmalıdır.

Wslik pvp serverler : Oyunda karakterlerin çabuk gelişip daha kolay item yapabildiği eğlence serverleri dir. Bu tür oyunlar hafif zorlaştırıldığında gerçekten eğlenceli bir ortamı yakalayabilen bir pvp server oyunu yapılabilir. pvp-serverlar.biz blog makalelerimizde bu konulara yer verdik. Kaliteli oyunu kurmak kolay fakat sabır gerekli ve bilgi gerekli konular iyi irdelenmelidir.

Editsiz pvp serverler : Oyunda edit dedğimiz yine pvp oyun sahibinin yaptığı saçmalıklardan biridir. Kendi pvp server oyunu nu sabotaj etmekten başka bir şey değildir. serverlarpvp.com oyun bilgileri kısmında gerekli bu konuda açıklamaları yaptık ve ne kadar önemli bir husus olduğunu vurguladık.

Örnek olarak oyun seçimi yaparsak (bu konu tüm oyun türleri için geçerlidir.) Metin2 pvp server oyununda hem editsiz hem wslik bir oyun türünde ısrar edersek ve alt yapımızı her yönden sunucu bilişim ve oyun dosyaları ve kodları ile uyumlu yaparsanız, Oyununuz gelecek vaad eder ve eğlencenin tadını gençlere yaşatmış olursunuz.

Kaynak: http://www.pvp-serverlar.biz/World-of-Warplanes-online-mmofps-2219.html

Linkback: https://www.buyuknet.com/world-of-warplanes-t43664.0.html

Hızlı yanıt'ı kullanarak çabukça ileti gönderebilir, iletilerinizde gülümseme ve bbc kullanabilirsiniz.

Not: Bu konu bir moderatör tarafından onaylanmadan görüntülenmeyecektir.
"Site tanıtımı yasaktır. Sitesinin tanıtımını yapanlar moderator onayından geçmeden direkt silinecektir."
Site tanıtımı ile ilgili bilgi almak isteyenler iletişimden bize ulaşabilirler.

Kullanıcı Adı: E-Posta:
Doğrulama:
Türkiyenin Başkenti Neresidir? Küçük Harflerle yazın. ( ankara ):


Etiket:
pvp serverler  World of Warplanes  pvp server editsiz 

Bu bilgi size yardimci oldu mu?

EvetHayır
World of Warplanes
World of Warplanes
(Ortalama: 5 üzerinden 2.5 - 2 Oy)
2