Zynga Tüm Ağlara Gönderilen Açıkları İtiraf Etti

MaxCodeR11.03.2013 - 22:22
Zynga Tüm Ağlara Gönderilen Açıkları İtiraf Etti


*

NY Zynga kafa adam dünyada şirketin stüdyolarında "yapma" oyun uygulaması söz edilmiştir. Ancak Zynga oyunları diğerlerine benzer açıklamak için çalışırken, o korkunç bir iş yapar ve o herkesin küçük geliştiriciler kapalı Zynga akıntılar bildiği gerçeğine koruyor gibi basit geliyor.

"Tüm oyunlar diğer oyunlardan türetilmiş," Dan Porter, Zynga New York, patron dedi açık bir mektupta . Onun nasıl hissettiğini o yanlış hissettim bir makaleye yanıt olarak yayımlandı. O oyun kopyalama yıllardır devam etmektedir iddia dursun, Zynga ile değil 'başlangıç ​​yaptım.

Hepimizin bu konuda hemfikir olurken, bu gerçekten hiç belirgin art arda veya küçük geliştiricilerin kavramlar çalınmış ve mikro-işlemler ile dolu sosyal ağ oyunları haline getiren Zynga gibi tekrarlayan olmamıştır. Farmville, Cityville, Rüya Heights, tüm bu kez Zynga bariz kopyaları yapılmış diğer insanlar tarafından yapılan oyunlar vardı.

Görünüşe rağmen, Zynga "deha" insanlar onun oyun oynamak tutuyor:

"Yıllardır oyunlar yaptıktan sonra, benim sanat, bilim ve bir hizmet olarak oyunlarını çalıştıran özel sos anlamak yaptığınız Zynga katılmadan edildi. ZNY ekibinizden biri Bill Allred ve WWF ekibi ile iki hafta geçirdikten geri geldi ve öğrenmişti zaman bize dört yıl için popüler bir oyun tutmak tüm en iyi uygulamalar hakkında, ben gerçekten almak için başladı. Büyük bir öğrenme deneyimi oldu. "

"Ben bütün eller oldu. Onca oyun demoları gördüm. Boru hattı büyük şeyler var. Gerçekten Zynga oyunları oluşturma ve sosyalleşme de dünyanın en iyi olduğuna inanıyorum, ve bir hizmet olarak [sic] çalışan yok insanlar aşk. Sonuçta Zynga Sürdürülebilir bir şirket yapar ne büyük bir faktör olduğunu söyledi. "

Tabii ki tüm bu blustery tartışma Zynga geçen yıl sol stüdyoları ve sağ kapanış olmuştur ve onun ilk halka arz aşağı onun hisse senedi fiyatı kazasında gördü gerçeğini gizlemek değil.


Linkback: https://www.buyuknet.com/zynga-tum-aglara-gonderilen-aciklari-itiraf-etti-t40248.0.html

Ankara Karton,Pet,Plastik,Naylon,Hurda Geri Dönüşümü
Etiket:
 

Bu bilgi size yardimci oldu mu?

EvetHayır
Zynga Tüm Ağlara Gönderilen Açıkları İtiraf Etti
Zynga Tüm Ağlara Gönderilen Açıkları İtiraf Etti
(Ortalama: 5 üzerinden 2.5 - 2 Oy)
2