Ağva Otelleri

webkocu18.06.2014 - 16:00
Site Adresi:www.agvaoteller.com.tr

İstanbul’un yanı başında, saklı bir cenneti andıran Ağva huzurlu bir tatil geçirmek isteyenlerin adresi. Özellikle yaz aylarında yerli ve yabancı turist akınına uğrayan Ağva yıllar geçtikçe daha çok insan tarafından keşfediliyor. Sahil boyu uzanan Ağva otelleri ve pansiyonları ile farklı konaklama imkanlarını sizlerle buluşturuyor.
Evinize yakın olması ve bu samimiyeti sizlere yaşatması nedeniyle tercih edebileceğiniz tatil seçeneklerinden olan bu şirin belde hem denizin hem de huzurun tadını çıkarabileceğiniz eşsiz bir yer.

Nereleri Gezmeliyiz? – Saklı Koyları ve Tarihi Köyleri İle Ağva
Dilerseniz turlarla dilerseniz arabanızla dilerseniz de tüm yaz tatilinizi geçirebileceğiniz ilçede dolu dolu bir tatil geçirmeniz için her şey mevcut. Karadeniz’in ve Marmara’nın hırçın ve buz gibi suları, yemyeşil bir örtü ile örtülmüş tarihi köyleri ve güler yüzlü halkı ile hayatınızda geçirebileceğiniz en güzel tatili sizlere vadediyor.
Ağva’ya geldiğinizde sırt çantanızın içindekiler yapacağınız aktivitelere ve gezeceğiniz yerlere yetmeyecek. Birçok doğa fotoğrafçısının meskeni olan beldede siz de onlarca fotoğraf çekerek yaşadığınız anları ölümsüzleştireceksiniz. Bölgede görmeniz gereken yer

Linkback: https://www.buyuknet.com/agva-otelleri-t43136.0.html

Etiket:

Bu bilgi size yardimci oldu mu?

EvetHayır
Ağva Otelleri
Ağva Otelleri
(Ortalama: 5 üzerinden 2.5 - 2 Oy)
2