FIFA 10 Türkçe Yama indir

FIFA 2010 Türkçe Yama Yama


Kurulum : Kurmak istediğin dosyayı yükle demeden önce Fifa 10 oyununu kapatınız. Daha sonra indirdiğiniz Fifa 10 Türkçe Yama Senarium hızlı menüden yada Senarium Vista Başlat Menüsünden menü de seçim yaparak işlemini gerçekleştirebilirsin.


FIFA 10 Türkçe Yama indir

FIFA 10 - Demo oyunu için Türkçe paketidir. Oyunu Türkçeleştirmektedir.
Yama Güncelleme: Artık Yamanın yeni sürümü var mı yok mu arama derdi yok artık yama güncelleme seçeneği ile yamanın son sürümü olup olmadığına bakabileceksiniz güzel bir update sistemi.

Program nasıl güncellenir?

Yamayı yükledikten sonra masaütünde FIFA 10 - Demo Türkçe Yama güncelleme kısayoluna tıklayın FIFA 09 - Demo Türkçe Yamayı güncelle tuşuna tıklayın yeni güncelleme var ise Otomatik indirme başlayacaktır ekrana gelen uyarıda farklı kaydet diyerek masaüstüne indirin güncelleme paketi görünecektir masaüstüne o güncelleme paketini kurararak en son güncelleme sahibi olacaksınız.

DOsyayı indir

*

Linkback: https://www.buyuknet.com/fifa-10-turkce-yama-indir-t22093.0.html

tesekkurler

paylaşımm için teşekkürler

paylaşim guzel ancak artık 2011 i var ve gerçekten zorlamişlar olayi paslar bile yonlu olmus ama kastırmıslar kalite artıyor :)

Ya çare sizsiniz...

Ya çaresizsiniz!!!
teşekkürlergüzel


Bu bilgi size yardimci oldu mu?

Evet Hayır

FIFA 10 Türkçe Yama indir
(Ortalama: 5 üzerinden 2 - 5 Oy)

Neden Hayırı seçtiniz?

Cevap almak için e-mail bırakın


Türkiyenin başkenti neresidir. Eksik harfi tamamlayın.:

FIFA 10 Türkçe Yama indir

FIFA 10 Türkçe Yama indir »FIFA 2010 Türkçe Yama Yama Kurulum : Kurmak istediğin dosyayı yükle demeden önce Fifa 10 oyununu kapatınız. Daha sonra indirdiğiniz Fifa 10