Hotmail'e gelen yeni özellikler‏-Yaklaşan yeniliklere kısa bir göz atın

Eşref04.10.2010 - 00:52
Yaklaşan yeniliklere kısa bir göz atın.
 
  Gereksiz postayı gelen kutunuzdan uzak tutun 

Gelen kutunuzu istenmeyen postalardan temizleyin
Microsoft Office Outlook® ve Internet Explorer® gibi diğer Microsoft ürünlerinde kullanılan Microsoft SmartScreen® teknolojisini kullanan Hotmail, sizin için gereksiz postaları otomatik olarak filtrelemeye yardımcı olur.
 
İstenmeyen e-postaları temizleyin
E-postaları silme veya e-postaları klasörlere taşıma gibi eylemler gerçekleştirdikçe, yeni Temizleme aracı eylemi gelecekte tüm benzer e-postalara otomatik olarak uygulamak isteyip istemediğinizi sorar.
 
  Zamandan kazanın ve daha fazla iş yapın 

Boyut sınırlamalarından endişe etmeden yüzlerce fotoğraf gönderin
Tek bir iletiyle 10 GB'ye kadar içerik göndermenin bir yolunu geliştirdik — her biri 50 MB boyutunda olabilen 200 dosya veya 200 fotoğraf. Gönder düğmesini tıklattığınızda, fotoğrafların parola korumalı Windows Live™ SkyDrive™ üzerinde depolandığı konumun bağlantısını içeren güzelce biçimlendirilmiş bir e-posta göndeririz. Alıcılar fotoğraflarınızı kolayca slayt gösterisi olarak görüntüleyebilir veya bilgisayarlarına yükleyebilir.
 
Akıllı filtreler gelen kutunuzu düzenleyerek önemli e-postaları bulur
Hotmail Hızlı Görünümleri e-postaları gelen kutunuzda bir liste halinde içeriğe veya gönderene göre sıralar ve gruplandırır. Şimdi Facebook güncelleştirmeleriniz veya kablo TV faturalarınız ya da fotoğraf içeren postalar yalnızca birkaç tıklatmayla kolayca sıralanabilir.
 
E-posta konuşmalarının tamamını bir bakışta görün
Yeni Konuşma Görünümü'nde belirli bir konuyla ilgili gönderdiğiniz ve aldığınız tüm e-postaları otomatik olarak bir görünümde gruplandırabilirsiniz.
 
Hotmail'den ayrılmadan sosyal ağ bildirimlerine yanıt verin
Bir arkadaşınız veya aile üyeniz size bir YouTube videosunun veya bir Flickr fotoğraf albümünün bağlantısını gönderdiğinde, bunları gelen kutunuzdan ayrılmadan görüntüleyebilirsiniz. Sevkiyat bildirimleri ve sosyal ağ davetleri ile ilgili gerekli eylemleri de gerçekleştirebilirsiniz.
 
  Hotmail hesabınız şimdi Microsoft Office Web Uygulamaları'na ücretsiz erişim sağlıyor 

Belgeleri doğrudan gelen kutunuzda açın, görüntüleyin ve düzenleyin
Şimdi gelen kutunuzdaki Word, Excel ve PowerPoint dosyaları Hotmail'den ayrılmadan görüntülenebiliyor ve düzenlenebiliyor. Bir ekte düzenleme yapmanız gerekiyorsa, Hotmail bunu dosya karşıdan yükleme veya yazılım kurma endişesi duymadan gelen kutunuzdan yapmanızı sağlıyor. Hatta bir PowerPoint slayt gösterisi başlatabilirsiniz ve gösteri tüm animasyonları ve geçişleri içerebilir.
 
Microsoft Office belgelerini çevrimiçi ortamda paylaşın ve diğerleriyle birlikte çalışın
Tıpkı büyük fotoğraf albümlerini paylaşabildiğiniz gibi, Hotmail çevrimiçi depolama alanı kullanarak bir bağlantıyla büyük belgeleri ve diğer dosyaları (her biri 50 MB olabilen 200 dosyaya kadar) göndermenize olanak tanır, böylece hiç kimsenin gelen kutusunu doldurmazsınız. Hotmail hesabınızdan gönderdiğinizde de, alıcılar belgenizi görüntülemek ve düzenlemek için Microsoft Office Web Uygulamaları'nı kullanabilir — kullandıkları e-posta hizmeti veya yükledikleri Microsoft Office sürümü ne olursa olsun.
 
Bunlar sizin için yapmakta olduklarımıza yalnızca kısa bir bakıştır. Bu güncelleştirmeleri ve daha birçoğunu önümüzdeki haftalarda Hotmail gelen kutunuza kullanıma hazır hale getireceğiz.
 
Microsoft Hotmail Ekibi


Linkback: https://www.buyuknet.com/hotmaile-gelen-yeni-ozellikler8207yaklasan-yeniliklere-kisa-bir-goz-atin-t22273.0.html

Etiket:
Hotmail'e gelen yeni özellikler‏ 

Bu bilgi size yardimci oldu mu?

EvetHayır
Hotmail'e gelen yeni özellikler‏-Yaklaşan yeniliklere kısa bir göz atın
Hotmail'e gelen yeni özellikler‏-Yaklaşan yeniliklere kısa bir göz atın
(Ortalama: 5 üzerinden 2.5 - 2 Oy)
2