Kocacım Beni Başkasıyla Düşün Diyen Yarışmacı Bakın Kim Çıktı

Kanal D'de yayınlanan Ben Bilmem Eşim Bilir yarışmasında kocasını motive etmek için 'Bebeğim beni başkası ile düşün' sözleri ile olay olan kadın yarışmacı ajansa kayıtlı oyuncu çıktı.

Kanal D'de yayınlanan yarışma programı 'Ben Bilmem Eşim Bilir'de Hande Kaymaz isimli kadın söylediği sözler büyük yankı uyandırmıştı.  Programda eşine 'Beni başkasıyla düşün' diyen Hande Kaymaz'ın ajans oyuncusu olduğu ortaya çıktı.
 
İŞTE O ŞOK SÖZLER

 https://www.youtube.com/watch?v=Sp-hUIurZT4#

SÖYLEDİKLERİ TARTIŞMA YARATMIŞTI
 
Kanal D'de yayınlanan ve ünlü oyuncu İlker Ayrık'ın sunduğu yarışma programı 'Ben Bilmem Eşim Bilir'de kadın yarışmacının kocasını gaza getirmek için söylediği sözler herkesi şok etmişti.
 
 
Yarışmacı kadın eşini gaza getirmek için 'Berk hadi bebeğim. Beni başkasıyla düşün! Beni başkasıyla düşün! 'sözleri 'pes artık' dedirtmişti.
 
O KADIN, AJANS OYUNCUSU ÇIKTI
 
Konuşmalarıyla biranda herkesin tepkisini çeken Hande Kaymaz'ın ajans oyuncusu olduğu ortaya çıktı. Kaymaz'ın özel bir ajansın internet sitesinde fotoğrafları ve özellikleri yer alırken program ekibinin bu duruma ne cevap vereceği merak konusu oldu.

Linkback: https://www.buyuknet.com/kocacim-beni-baskasiyla-dusun-diyen-yarismaci-bakin-kim-cikti-t39743.0.html

 
Etiket:

Bu bilgi size yardimci oldu mu?

Evet Hayır

Kocacım Beni Başkasıyla Düşün Diyen Yarışmacı Bakın Kim Çıktı
(Ortalama: 5 üzerinden 1.00 , 2 Oy)


Konu Hakkında Görüşün Nedir? Olumlu yada olumsuz Eleştirileriniz.


Turkiyenin baskenti neresidir. kucuk harfle yazin.:

Kocacım Beni Başkasıyla Düşün Diyen Yarışmacı Bakın Kim Çıktı

Kocacım Beni Başkasıyla Düşün Diyen Yarışmacı Bakın Kim Çıktı »Kanal D'de yayınlanan Ben Bilmem Eşim Bilir yarışmasında kocasını motive etmek için 'Bebeğim beni başkası ile düşün' sözleri ile olay