Komik Köylü Kızı Ve Annesi

KIZ

Anam güzel anam garip anam. Sarıkız'ı marıkız'ı heç sormuyom zira zerre gadder umrumda değil. Sadede geliyom. Bu İstanbul şehri çok büyükmüş. Bizim köyden yan yana 1 melyon tane koy aha işte o gadder gocuman. Ben meyşur olmayı kafaya koydum anam. Filmde görmüştüm. 'İstanbul seni yeneceem' diyordu ya bana beraberlik de yeter. Yani senin anlayacağın buraya puan veya puanlar almaya geldim anam.

ANNE

Ay gızım bal gızım eşek gızım. Sarıkız'ı sormuyon amma Sarıkız seni soruyo. Gaçtın diye her Allah'ın gecesi bubandan sopa yiyom. Sırtım nasır tuttu artıkın. Seni bi yakalarsam bak nasıl meyşur edecem. Ağabeylerin peşine düştü. Yakında seni buluröbür tarafa tez ulaştırılar. Sen de gazetenin 3. sayfasına çıkıp meyşur olursun artık. Ağbingiller gelene gadder İstanbul seni 3.sayfalık yapmazsa tabii!

KIZ

Anaaaaaa. Bababaaa. Burada bi dizi var şaşırınca böyle yapıyor başroldeki adam.Yakında tanışmayı hayal ediyorum onunla. Hatta hepisiylen. Ana gız; sen alışıksındır dayağa. Ya da dur ben buradaki kadın porgramlarından birini yollayayım sana koca dayağı yiyo diye tilivizyonlara çık ana-kız meyşur olalım.

ANNE

Halası kılıklı kızım benim ağbilerin izini bulmuş İstanbul'a varmışlar. Dua ediyom sadece vursunlar cesedin güzel olsun. Çocuklar seni hırslarından parça pinçik doğrayayım derken terleyip Boğaz esintisiyle hasta olmasalar bari.

KIZ

Anaların en vicdansızı teneşirlere gelesicesi. Abim olacak o davardan haber alabiliyon mu? Alaman zira bir tanesi anası yaşında bir kadınla yaşamaya başladı. Arada görüşüyoruz. Öbürünün de sinir geçti baya bi yumuşadı. Hatta fazla yumuşadı. Geçen birlikte pembe bluz almaya çıktık. Yanlış anlama ha bana değil ona. Bir dekolte giyiniyor ki sorma. Ben o kadar giyemem valla. Tutturdu ameliyat olucam kesin dönüş yapıcam diye. Bırak diyorum vur beni dön memlekete diyorum "Ay beni gan tutar gııız" diyor. Yakında iki kızınız oluyor bilesiniz.

ANNE

Ailenin kanayan yaraları. Kansızlar sizi! Abilerini de ayarttın sonunda haa! Hakkımı helal edersem şerrrefsizim. Babanın da selamı var! Benim öyle bir kızım yok diyo. Hasadı kaldırayım bizzat kendi ellerimle boğucam üçünü de diyo.

KIZ

Ahh anam benim saf anam. Sana ne zamandır yazamadım. Beni merak etmezsin biliyom da babamı merak etmişindir herhalde. Hali vakti yerinde. Gençleşti de. 'Genç kadın adamı gençleştirir' derlerdi de inanmazdım. Kuman diye söylemiyorumgüzel kız. Sen ne bakarsın babamın öyle atıp tuttuğuna. 'Asıcam kesicem' diye yemiş seni. Hasadın parasını burada öyle bir yedi ki aklın durur. Bir akşamda dolaştı bütün meyhanelerini gece kulüplerini İstanbul'un. Sonra bir askerlik arkadaşını buldu. Kalan parasıyla birlikte iş kurdular. Simit sarayı açtılar. Paraya para demiyor artık babam bilesin. Ana be unutmadan bi şey diycem. Bu mektup olayı sıktı be. Bir cep telefon al da SMS'leşelim. Ya da bir bilgisayar al MSN'den yazışalım. Böyle çok banal.

ANNE

Oyyy anam oyyy. Meğer yıllarca koynumda bir değil dört yılan beslemişim oyyy! Hepiniz hayın çıktınız. Tez zamanda İstanbul'a gelip alayınızı yere sermezsem bana da Zarife demesinler!

KIZ

İstanbul'a gelme kararına pek sevindik ana. Bir sen eksiktin zaten burada. Gelmeden önce bana haber ver de abimin 'Refo' adıyla sahne aldığı gece kulübünden yer ayırtayım. Hep beraber felekten bir gece çalalım. Bu arada büyük abim o kadından ayrıldı. Anam gelsin de televizyondaki gelin-damat-kaynana yarışmalarına katılalım diyor. Bence de iyi fikir. Sen 10 tane kaynana Semra'yı cebinden çıkarırsın. Şöhret olmak senin de hakkın. Hasretle bekliyoruz anam. Öptük çok. Bye!

Linkback: https://www.buyuknet.com/komik-koylu-kizi-ve-annesi-t44194.0.html

 
Etiket:
Komik köylü kızı ve Annesi 

Bu bilgi size yardimci oldu mu?

Evet Hayır

Komik Köylü Kızı Ve Annesi
(Ortalama: 5 üzerinden 1.00 , 2 Oy)


Konu Hakkında Görüşün Nedir? Olumlu yada olumsuz Eleştirileriniz.


Turkiyenin baskenti neresidir. kucuk harfle yazin.:

Komik Köylü Kızı Ve Annesi

Komik Köylü Kızı Ve Annesi »KIZ Anam güzel anam garip anam. Sarıkız'ı marıkız'ı heç sormuyom zira zerre gadder umrumda değil. Sadede geliyom. Bu İstanbul şehri çok