Nokia Ailesi'nin Yeni Akıllı Telefonu Lumia 520 Satışta!

dilokullari02.07.2013 - 09:53


Avea AŞ, Nokia Lumia akıllı telefon serisinin en eğlenceli üyesi Nokia Lumia 520 yi birbirinden avantajlı ödeme seçenekleri ve tarifeye ek ayda 0 TL'den başlayan fiyatlar ile kullanıcılarıyla tanıştırıyor.


İnnovasyonun son sınırlarını cep telefonu ve akıllı cihazları müşterileri ile buluşturan Avea İletişim; Nokia Lumia ailesinin Türkiye'de merakla beklenen en eğlenceli ve akıllı telefonu Nokia Lumia 520'yi birbirinden avantajlı 4 ayrı kampanya teklifiyle bugünden itibaren meraklılarının beğenisine sunuyor.

Avea İletişim'in kullanıcılarını özgür kılan S.E.Ç. Cihaz Kampanyası bünyesinde Avealılar, Nokia lumia 520 yorumları telefonuna arzu ederlerse tarifeye ek aylık 0 TL'den başlayan fiyatlarla ve ilk üç ay 100 mb internet kullanım hediyesi ile, isterlerse 250 MB, 1GB veya 4GB internet paketi tekliflerden herhangi biriyle, veya 1000 dakika+1000SMS+2GB'lik Her Şey Dahil Paket ile sahip olabilecekler. Piyasadaki hesaplı Windowsphone olan Nokia Lumia 520'yi peşin fiyatına 599TL ödeyerek satın almak isteyen Avea kullanıcılarına ise 3 ay boyunca 250 MB internet kullanımı hediye edilecek.

Nokia Lumia 520, 4" süper duyarlı dokunmatik ekranı ve ayrıca renkli kapak özelliğiyle oldukça şık tasarımının yanında sahip olduğu teknik özellikleriyle de akıllı cihaz deneyiminde eğlenceli bir dönemin habercisi olmaya aday. Nokia Lumia Ailesi'nin akıllı çekim özelliğine sahip beş mega pixel benzersiz kamera teknolojisinin yanında sahip olduğu birçok lens ve uygulama ile keyif veren anları en özel fotoğraf karelerine dönüştürüyor. 1GHz 2 çekirdekli işlemcisinin yanında, sahip olduğu mix radyo özelliği sayesinde 12 milyon şarkıya bedeva ulaşma imkanı sağlanıyor. Avea İletişim AŞ, ayrıca navigasyon* özelliğiyle de eğlenceli bir akıllı cihaza uygun fiyatlardan sahip olma fırsatları sunuyor.

*Akıllı telefonun satın alındığı ülkedeki harita verisi üzerinden voice navigasyon hizmeti kullanılabiliyor.

Linkback: https://www.buyuknet.com/nokia-ailesinin-yeni-akilli-telefonu-lumia-520-satista-t41322.0.html

Etiket:

Bu bilgi size yardimci oldu mu?

EvetHayır
Nokia Ailesi'nin Yeni Akıllı Telefonu Lumia 520 Satışta!
Nokia Ailesi'nin Yeni Akıllı Telefonu Lumia 520 Satışta!
(Ortalama: 5 üzerinden 2.5 - 2 Oy)
2