Öğretmene Doğum günü sözleri

Buyuknet08.05.2017 - 18:05 |
“Öğretmenliğe farklı bir boyut kazandıran ve her zaman yakınlığıyla gönlümde taht kuran biricik öğretmenim. Siz hayatta her şeyin en güzelini hak ediyorsunuz. Dilerim yeni yaşınızdan gönlünüzden geçen ne varsa sizinle olur, doğum gününüz kutlu olsun.”

“Şefkat dolu yüreğiniz, her zaman destekleyen sözleriniz, hiçbir karşılık beklemeden verdiğiniz sevginiz için binlerce kez teşekkür ediyorum. Sizi çok seviyorum. İyi ki doğdunuz.”

“Allah sizi Matematik problemlerinin, sayıların eşitsizliğinin, belirsiz denklemlerin mutsuzluğundan uzak etsin. Yarınlarınız gönlünüzden geçtiği kadar güzel geçsin. İyi ki doğdunuz.”

“Siz sevgiyi ve saygıyı en çok hak edensiniz. Bu yüzden en büyük mutluluklara ulaşmasınız dilediğim biricik öğretmenimsiniz. Doğum gününüz kutlu olsun.”

“Bu mesaj dünyanın en fedakar, en değerli ve en güzel öğretmeninin doğum günü için gönderilmiştir. Ne yapsa hakkınızı ödeyemeyecek bu öğrenciniz size güzel, başarılı ve huzurlu, her zaman yaşam dolu yarınlar diler, ellerinizden öper…”

“Yarınlarınız huzurlu, ömrünüz uzun, verdiğiniz notlar bol olsun. Doğum gününüz kutlu olsun.”

“Siz bana dünyadaki her şeyi sevmeyi ve ne olursa olsun yaşama tutunmayı, her zaman aynı inançla mücadele etmeyi öğrettiniz. Siz benim için sıradan bir öğretmen değil, ailemden biri, en yakın dostlarımdan biri, yoldaşımsınız. Sizi tanımamış olsam belki de hayatım çok daha farklı olurdu, bana kazandırdıklarınız için minnettarım. Doğum gününüz kutlu olsun.”

“Hayatıma anlamlı dokunuşlarınız için, bıraktığınız güzel izler için size minnettarım. Dilerim her şey gönlünüzce olur. Doğum gününüz kutlu olsun.”

“Beni her zaman iyiye, doğruya yönelten ve hatalarımda bile yanımda olan canım öğretmenim… Sevdiklerinizle nice güzel yaşlar görmenizi diler, ellerinizden öperim. Doğum gününüz kutlu olsun.”

“Bizleri çocuğu kadar çok seven, hatalarımızı gerektiğinde görmezden gelen, her zaman iyiliğimizi düşünen çok değerli öğretmenim. İyi ki varsınız.”

“Size dünyadaki en değerli hediyeyi vermek isterdim ama hiçbiri sizin karşılıksız emeklerinizi, o yüce sevginizi ve değerli fedakarlıklarınızı karşılayamaz. Doğum gününüzü kutlar, ellerinizden öperim.”

“Yarınlarınız mutluluk ve sevinçle dolsun, hayal ettiğiniz ne varsa gerçek olsun. Canım öğretmenim, doğum gününüz kutlu olsun.”

“Dünyanın en kutsal mesleği öğretmenliği, dünyanın en temiz duygularıyla icra eden değerli öğretmenime sevgilerle… Doğum gününüz kutlu olsun.”

“Beni her zaman doğru yola sevk ederek bugünlere gelmemi sağladınız. Sizin yönlendirmeleriniz ve her zaman sırtımda hissettiğim desteğiniz olmasa her şey çok daha

“Bana sevmeyi öğretmesiyle en sevilenlerimden biri haline gelen kıymetli öğretmenim. Yarınlara tıpkı bize öğrettiğiniz gibi umutla bakmaktan asla vazgeçmeyin. Hep yaşam dolu, hep sevgi dolu kalın… Güzel günlere inancınız tam olsun. Doğum gününüz kutlu olsun.”

“Çocukluğumu, gençliğimi bir dost kadar yakından izleyen, beni her konuda destekleyen ve her zorlukta beni bir anne baba gibi korumaya, hatalarımı engellemeye çalışan canım öğretmenim. Sizi çok seviyorum. İyi ki varsınız.

“Sabırlı ve şefkatli davranmaktan hiçbir zaman vazgeçmediniz. Bizi korumaktan, desteklemekten ve karşılıksız sevmekten hiç bıkmadınız. Siz bana kendimi şanslı hissettiren değerli öğretmenim, inanın hiç aklımdan çıkmadınız. Doğum gününüz kutlu olsun.”

“Yıllar sizi yorsa da her zaman gülümseyin, zaman zorluklar getirse de hiç yılmadan göğüs gerin. Bize öğrettiğiniz gibi her zaman doğru gördüğünüz şey için bıkmadan mücadele edin öğretmenim. Doğum gününüz kutlu olsun.”

“Sizin aslında hayatımda ne kadar önemli olduğunuzu ve bana ne kadar değerli şeyler kattığınızı büyüdükçe anladım. Hayatımı sizin kadar iyi bir öğretmen olmak için hep sizin izinizden gitmeye adadım. İyi ki doğdunuz, iyi ki varsınız öğretmenim.”

“Sizi daha çocuk yaşta tanıyıp sizinle büyüdüğüm için çok şanslıyım. Ne mutlu bana ki sizin güler yüzünüz ve bitmek bilmeyen sabrınız bana çok şey kattı. Sizin sayenizde öğrendim her zorluğa göğüs gerip, her doğan günde umut etmeyi. Doğum gününüz kutlu olsun.”

“Yarın hayallerinize yaklaşmak için büyük bir adım atmanız ve emeklerinizin karşılığını her zaman almanız dileğiyle… Hak ettiğiniz mutluluğa ulaşacağınıza inancım sonsuz. İyi ki doğdunuz.”

“Siz bana ana, baba… Siz bana dost oldunuz. Siz bana öğretmen, bana yoldaş oldunuz. Sizin hakkınızı ne yapsam ödeyemem. İyi ki hayatımdan geçtiniz… Doğum gününüzü en içten dileklerimle kutlarım.”

Linkback: https://www.buyuknet.com/ogretmene-dogum-gunu-sozleri-t46392.0.html

Etiket:
öğretmene doğum mesajı  doğum günü mesajı öğretmen  doğum günü mesajı 
 

Bu bilgi size yardimci oldu mu?

EvetHayır
Öğretmene Doğum günü sözleri
Öğretmene Doğum günü sözleri
(Ortalama: 5 üzerinden 3.3 - 3 Oy)
3
Öğretmene Doğum günü sözleri

Öğretmene Doğum günü sözleri »“Öğretmenliğe farklı bir boyut kazandıran ve her zaman yakınlığıyla gönlümde taht kuran biricik öğretmenim. Siz hayatta her şeyin en