Prenses Elara ve Prens Lucas aşkı

tarantula90125.12.2016 - 18:44
Genç ve güzel bir prenses olan Elara'dır. Elara, krallığının en güzel ve en zeki prensesidir ve her zaman bir adım önde olan biridir. Bir gün, krallıkta büyük bir balo düzenlenir ve Elara, bu baloya katılmak için çok heyecanlıdır.

Baloya, krallığın diğer prensleri ve prensesleri de davet edilmiştir ve Elara, bu baloda yeni arkadaşlar edinmeyi umuyor. Ancak balo sırasında, Elara, özel bir prensle tanışır. Bu prens, adının  Lucas olduğunu söyler ve Elara'nın güzel gülümsemesine bayılır.

 Lucas, Elara'ya bir dans teklif eder ve ikisi de dans pistinde unutulmaz bir gece geçirirler. Bu gece sonrasında,  Lucas ve Elara arasında aşk doğar ve ikisi de birbirlerine olan aşklarını ilan ederler.

Ancak bu mutlu sonun devamında, Elara'nın babası kral, Lucas'un krallığının fakir olduğunu öğrenir. Kral, Elara'nın başka bir prensle evlenmesini ister ve Elara'yı  Lucas'tan ayırmak için çok büyük bir servet teklif eder.

Elara, Lucas'tan ayrılmayı düşünmez ve kralın teklifini reddeder. Bu sırada,  Lucas da Elara'ya olan aşkını hiçbir şeyin değiştiremeyeceğini söyler ve ikisi de birlikte kaçarlar ve kralın izini kaybetmeyi başarırlar.

Elara ve  Lucas, birbirlerine olan aşklarını hiçbir şeyin değiştiremeyeceğini kanıtlamışlardır ve mutlu bir sona ulaşmışlardır.

Kaçarken, Elara ve Lucas, çok güzel bir ormana gelirler ve orada, özel bir yerde bir yuva kurarlar. Ormanın içinde, Elara ve  Lucas, yeni arkadaşlar edinir ve orada mutlu bir yaşam sürerler.

Elara,  Lucas'a olan aşkını hiçbir zaman unutmaz ve onun yanında mutlu olur.  Lucas da Elara'ya olan aşkını hiçbir zaman unutmaz ve onun mutlu olması için her şeyi yapar.Böylece Elara ve  Lucas, mutlu bir sona ulaşır ve birbirlerine olan aşkları hiçbir şeyin değiştiremeyeceğini bir kez daha kanıtlar.

Linkback: https://www.buyuknet.com/prenses-elara-ve-prens-lucas-aski-t46185.0.html

Hikaye yazarına destek olmak için hikaye kitabını Satın alabilirsiniz.

Eserlerle ilgili olarak verilen tüm bilgiler, yapılan tüm alıntılar tanıtım amaçlıdır.
Etiket:

Bu bilgi size yardimci oldu mu?

EvetHayır
Prenses Elara ve Prens Lucas aşkı
Prenses Elara ve Prens Lucas aşkı
(Ortalama: 5 üzerinden 1.8 - 11 Oy)
11