Rüyada Avret Yerini Traş Etmek ne demektir?

Rüyada Avret Yerini Traş Etmek ne demektir?


Avret yeri

Bakınız; Üreme Organları.

Rüyada kendinizin veya bir baskasinin avret yerini görmek bir çok sekilde yorumlanir. Bu rüyayi görüs sekline göre, kötü bir seyle karsilasmak, ecelinin yakin olmasi, büyük bir tehlike içinde bulunmak, yakinlarindan birinin ölümü veya bulundugu yerde büyük bir bela ve felaketin meydana çikmasi ile tabir olunur.

Genel olarak avret yeri görmek, zenginlige de yorumlanacagi gibi, çok evlat sahibi olmaya da tabir edilmektedir. Rüyada bir kadinin avret yerini görmek uzun ömre delalet eder.

Bir kadinin bir erkegin avret yerini görmesi ise, kötü bir haber alacagina isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada elbisesinin açilip avret yerinin göründügünü gören kimse, utanmazdir. Avret yerinin açildigini ve bundan utandigini gören kimse, düsmani sevinecegi bir hataya düser.

Avret yerinin açikta oldugunu ve bu durumdan da utanmadigini, hiç bir kimsenin de ona bakmadigini gören kimse, içinde bulundugu sikinti ve mesakkat veya bir hastaliktan kurtulur. Eger borçlu ise, Allah (C.C.) ona, borcunu ödemeyi kolaylastirir. Korku içinde ise, emin olur.

Linkback: https://www.buyuknet.com/ruyada-avret-yerini-tras-etmek-ne-demektir-t40931.0.html

 
Etiket:
Avret yeri görmek  avret traş etmek 

Bu bilgi size yardimci oldu mu?

Evet Hayır

Rüyada Avret Yerini Traş Etmek ne demektir?
(Ortalama: 5 üzerinden 1.00 , 55 Oy)


Konu Hakkında Görüşün Nedir? Olumlu yada olumsuz Eleştirileriniz.


Turkiyenin baskenti neresidir. kucuk harfle yazin.:

Rüyada Avret Yerini Traş Etmek ne demektir?

Rüyada Avret Yerini Traş Etmek ne demektir? »Rüyada Avret Yerini Traş Etmek ne demektir? Avret yeri Bakınız; Üreme Organları. Rüyada kendinizin veya bir baskasinin avret yerini görmek