Samsung Galaxy S 4 yakında Avea da

dilokullari25.03.2013 - 14:24
*


Samsung şirketinin, akıllı cep telefonlarına ölçü olacak özellikteki en yeni ürünü Samsung Galaxy S 4, Android OS'inin en yeni versiyonu olan Andorid 4.2.2 Jelly Bean ile birlikte gelmektedir. Samsung şirketi, en son modeli Galaxy S4 ile telefon sektörü çıtasını bir hayli yükselterek diğer akıllı telefon markalarının başına büyük bir çorap ördüğü söylenebilir. Akıllı telefon ekran genişliğini yükselterek ve telefona çok özel android tabanlı yazılımlar yükleyerek Samsung markası, son modeli Samsung Galaxy S4 ile Apple iPhone anlayışından yavaş, yavaş ayrıldığını gösteriyor.
GS3 ürünü ile karşılaştırıldığında Galaxy S4 akıllı telefonunun nitelikleri en tepeye ulaşmışa benziyor: 5 inç ile daha büyük ekran, 1080p ile daha yüksek ekran çözünürlüğü, 2600 mAh ile daha uzun pil ömrü ve 1.9GHz (dört çekirdekli) veya 1.6GHz (sekiz çekirdekli) işlemcisi ile daha hızlı işlem hacmine sahiptir.
İlk izlenimde bir önceki ürüne benzese de, sadece ölçülerinin artmış olması değil, aynı anda daha hafif ve ince olduğu da görülebilmektedir. 136.6mm yüksekliği ve 68.9mm genişliği ile Samsung Galaxy S4’ü neredeyse GS3 ile Galaxy Note arasında bir yere yerleştirmek mümkün.
Siyah renginde de tercihe sunulan Galaxy S4 göze hoş görünmesine rağmen, tasarımı ile yine de diğer markaların ortaya koyduğu şık tasarımlı telefonlarla girdiği rekabette biraz daha geri planda durmaktadır.
Ancak, Samsung’un plastik kullanmasının arkasındaki sırrı, cep telefonunun bu sayede çok daha hesaplı ve uzun ömürlü olması ile kısıtlı değil. Galaxy S 4 tasarımda tercih edilen malzeme sayesinde, 1.920x1.080 piksel ekran çözünürlüğüne sahip beş inç High Definition Super AMOLED ekran en yüksek ekran aydınlığında renklerin bir hayli canlı görünmesini sağlıyor.
Sonuç olarak Samsung markası; Galaxy ismini zirveye ulaştırmak için gerekli en iyisini yerine getirmiş olduğu söylenebilir.
Büyük çapta yankı uyandıran bu en son model akıllı telefona hemen sahip olmak isteyenler için avea şimdiden ucuz galaxy s4 için bir ön talep web sayfası hazırlamış. Saygılar

Linkback: https://www.buyuknet.com/samsung-galaxy-s-4-yakinda-avea-da-t40373.0.html

Etiket:

Bu bilgi size yardimci oldu mu?

EvetHayır
Samsung Galaxy S 4 yakında Avea da
Samsung Galaxy S 4 yakında Avea da
(Ortalama: 5 üzerinden 2.5 - 2 Oy)
2