Süper loto tahmin edici artık herkes zengin olacak

Buyuknet02.08.2010 - 18:38 |
süper loto tahmin edici rastgele numaralar artık numara duşünmenize gerek yok sadece tıklayın numara urettsin sizde kazanın

Süper loto sayı üretici aşagıdadır


Süper loto nasıl oynanır

İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-54 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca " oyun " olarak da ifade edilen şans oyunudur.

Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir.

İkramiyelerin ödenmesinde yetkileri dahilinde olması koşuluyla bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler yükümlüdür.

İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.

Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletlere ikramiye ödenmez. Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için en az çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve arka yüzündeki bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekir.

Süper Loto 6/54 çekilişleri 25 Ekim 2007 tarihinden itibaren TRT 1 kanalından her Perşembe canlı olarak gerçekleştiriliyor olup, büyük ikramiye bilen olmadığı sürece diğer haftalara devredecektir.

 

(3) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden,
(5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden,
(6) bilenlere ise, ikramiyeleri MPİ Genel Müdürlüğümüz tarafından ödenecektir.

Linkback: https://www.buyuknet.com/super-loto-tahmin-edici-artik-herkes-zengin-olacak-t22222.0.html

Etiket:
süper loto tahminleri  süper loto tahmin  süper loto tahmin.  süper loto tahmin edici 
 

Bu bilgi size yardimci oldu mu?

EvetHayır
Süper loto tahmin edici artık herkes zengin olacak
Süper loto tahmin edici artık herkes zengin olacak
(Ortalama: 5 üzerinden 3.1 - 125 Oy)
125
Süper loto tahmin edici artık herkes zengin olacak

Süper loto tahmin edici artık herkes zengin olacak »süper loto tahmin edici rastgele numaralar artık numara duşünmenize gerek yok sadece tıklayın numara urettsin sizde kazanın Süper loto sayı