Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları 2022

tarantula90129.07.2017 - 02:35
Vodafone bedava internet ile ilgili 2020 yılına ait  kampanyaları ile ilgili tüm paketleri aşağıda sıraladık.

Size uygun olan bedava internet kampanyalarından uygun olanları kullanabilirsiniz. Yapmanız gereken anlatımları düzgün şekilde uygulamanız.

*

Vodafone ait bedava internet kampanyalarını güncel kampanyalar çıktıkca bu sayfada eklenilecektir. Oyuzden bu sayfayı takip etmeyi unutmayın. Sosyal ağlarda paylaşarak arkadaşlarınızında bu internet kampanyalarından faydalanmasını sağlayabilirsiniz.

Vodafone Ramazan bedava internet kampanyaları 2020


Ramazan kampanyaları oluduğunda paylaşılacaktır takip etmeyi unutmayın.Vodafone bedava internet kampanyalarını en güncel ve en yeni kampanyaları

Bedava internet Kampanyaları


1: Vodafone 4.5G Kampanyaları


Vodafone Supernet 4.5G'li olmayan kalmasın diye GB'lar hediye!

4.5G Aboneliğine 2GB HEDİYE

Türkiye'nin en geniş 4.5G kapsaması için 4.5G yazıp 4545'e gönderin, Vodafone 4.5G deneyimini 1 ay geçerli 2GB hediye internetinizle doya doya yaşayın

*

Detaylı Bilgi

1 Nisan 2018 tarihine kadar 4.5G uyumlu cihazı ve de SIM kartı olup 4.5G aboneliği olmayan aboneler 4.5G yazıp 4545'e ücretsiz SMS atarak hem 4.5G abonesi olabilir hem de 1ay geçerli 2GB internet hediyesini kazanabilir.
•   Hediye olarak verilecek internet hakkı sadece 4.5G kullanımında sınırlı değildir.
•   Data kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri paket limitinden düşer.
•   İnternet kullanım hakkının geçerlilik süresi onay SMS'inin gelmesinin ardından başlar.
•   İnternet kullanım 30 gün boyunca geçerlidir. Bu günler sonunda kullanılmayan haklar devretmez ve de paket otomatik olarak yenilenmez.
•   İnternet kullanım hakkı sadece yurt içinde geçerlidir. Yurtdışındaki data kullanımı GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
•   İnternet kullanım hakkıyla birlikte kullanıcıların 3G ve 4.5G servisi otomatik olarak açılır.Paket kullanıldığı sürece 3G ve 4.5G servisi kapatılmaz.
•   Paketiniz cihazınız ve simkartınız 4.5G uyumlu, 4.5G servisiniz açık ve 4.5G kapsama alanındaysanız, 4.5G hızında kullanabilirsiniz.
•   Paketi kullanabilmek için telefonunuzdaki internet ayarlarınızın yapılmış olması gerekmektedir.


4.5G SIM Karta 5GB HEDİYE

*

Sim kartınız 4.5G uyumlu değilse hem sim kartınızı ücretsiz değiştirelim hem de 5 GB internet hediye edelim!

Detaylı Bilgi

1 Nisan 2018 tarihine kadar SIM kartları 4.5G uyumsuz olan abonelerimiz SIM kart değişimini ücretli de yapsa ücretsiz de yapsa 1 ay geçerli 5 GB internet hediye ediyoruz!
•   4.5G uyumsuz bir SIM karttan uyumlu bir sim karta geçiş yapan 4.5G uyumlu akıllı telefon sahipleri ile Akıllı telefonu yokken akıllı telefon alan Vodafone abonelerinin sim kart değişimleri ÜCRETSİZ olarak yapılır.
•   4.5G uyumsuz bir SIM karttan uyumlu bir sim karta geçiş yapan bütün Vodafone aboneleri 5 GB internet hediyesinden faydalabilir.
•   Abone, «4.5G» yazıp 4545'e SMS göndererek hem 4.5G cihaz ve Sım uyumluluğunu sorgulayabilir hem de 4.5G aboneliğini yapabilirsiniz.
•   Hediye olarak verilecek internet hakkı sadece 4.5G kullanımında sınırlı değildir.
•   Data kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri paket limitinden düşer.
•   İnternet kullanım hakkının geçerlilik süresi onay SMS'inin gelmesinin ardından başlar.
•   İnternet kullanım 30 gün boyunca geçerlidir. Bu günler sonunda kullanılmayan haklar devretmez ve de paket otomatik olarak yenilenmez.
•   İnternet kullanım hakkı sadece yurt içinde geçerlidir. Yurtdışındaki data kullanımı GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
•   İnternet kullanım hakkıyla birlikte kullanıcıların 3G ve 4.5G servisi otomatik olarak açılır. Paket kullanıldığı sürece 3G ve 4.5G servisi kapatılmaz.
•   Paketiniz cihazınız ve simkartınız 4.5G uyumlu, 4.5G servisiniz açık ve 4.5G kapsama alanındaysanız, 4.5G hızında kullanabilirsiniz.
•   Paketi kullanabilmek için telefonunuzdaki internet ayarlarınızın yapılmış olması gerekmektedir.4.5G Aboneliğine 4 GB HEDİYE

Detaylı Bilgi

31 Temmuz 2017 tarihine kadar 4.5G uyumlu cihazı ve de SIM kartı olup 4.5G aboneliği olmayan aboneler, Samsun & Sakarya’da ikamet eden aboneler 4BUCAKG yazıp 4545'e ücretsiz SMS atarak hem 4.5G abonesi olabilir hem de 15 gün geçerli 4GB internet hediyesini kazanabilir. Kampanya başvuru SMS’inin atılmasından sonra 7 gün içinde internet yükelenecektir.
• Hediye olarak verilecek internet hakkı sadece 4.5G kullanımında sınırlı değildir.
• Data kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri paket limitinden düşer.
• İnternet kullanım hakkının geçerlilik süresi onay SMS'inin gelmesinin ardından başlar.
• İnternet kullanım 15 gün boyunca geçerlidir. Bu günler sonunda kullanılmayan haklar devretmez ve de paket otomatik olarak yenilenmez.
• İnternet kullanım hakkı sadece yurt içinde geçerlidir. Yurtdışındaki data kullanımı GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
• İnternet kullanım hakkıyla birlikte kullanıcıların 3G ve 4.5G servisi otomatik olarak açılır.Paket kullanıldığı sürece 3G ve 4.5G servisi kapatılmaz.
• Paketiniz cihazınız ve simkartınız 4.5G uyumlu, 4.5G servisiniz açık ve 4.5G kapsama alanındaysanız, 4.5G hızında kullanabilirsiniz.
• Paketi kullanabilmek için telefonunuzdaki internet ayarlarınızın yapılmış olması gerekmektedir. 

3:Büyük 4.5G Mevcut Müşteri Kampanyası


Doya doya 4.5G kullanmanız için 3 ay boyunca Vodafone’dan hediye internet!

3636’ya SMS gönderilerek ya da Vodafone Yanımda üzerinden kampanyaya giriş yapabilir.• Bu paket 29 Ocak 2017 tarihine kadar tüm mevcut Red tarifeleri dışındaki tüm faturalı müşterilere sunulacakır.
• Paket Vodafone’dan gelen onay mesajının ardından devreye girer.
• Paket 30.04.2017 tarihine kadar ücretsiz olup, paketin ücreti 01.05.2017 tarihinde 5TL olacak olup abonenin faturasına yansıyacaktır. Ek paket ücreti ve faydaları gün sayısına göre orantılanmaz.
• Bu paket ile aboneye yurtiçinde 30 gün geçerli 1GB Cepten internet sunmakta olup müşteri paketten cıkmadıkca yenilenmeye devam eder. Yurtdışındaki data kullanımı GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Paket hakları bitimi durumunda abone sahip olduğu diğer paketler çerçevesinde ücretlendirilmeye devam eder. Abone mevcut bir interne paketine sahip değilse standart tarife üzerinden ücretlendirilir.
• Paketin yinelenmesi iptal edilebilir, bu durumda o ay paketin hakları eğer abone uyumsuz bir tarifeye veya faturasıza geçmediyse abonede kalır. Paket iptal edilmedikçe her fatura döneminde yinelenecektir.
• Ek Paket bir sonraki fatura döneminde eğer iptal edilmemiş ise otomatik olarak yinelenir.
• İlgili paketi satın alan abonelerin 3G ve 4.5G servisi otomatik olarak açılır.Paket kullanıldığı sürece 3G ve 4.5G servisi kapatılmaz.
• Paketinizi 4.5G hizmetinin verilmeye başlanacağı Nisan 2016’dan itibaren cihazınız ve simkartınız 4.5G uyumlu, 4.5G servisiniz açık ve 4.5G kapsama alanındaysanız, 4.5G hızında kullanabilirsiniz.
• İnternet Paketinden, cihazınız 3G destekliyorsa 3G hızında, desteklemiyorsa 2G/Edge hızında faydalanabilirsiniz. Vodafone 3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir.
• Vodafone'un tarife özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkı saklıdır.
• Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.3: Geleneksel Yükle Harca Kazan Kampanyası


Geleneksel Yükle Harca Kazan Kampanyası başladı! Yükleme ve harcamalarınıza göre 500dakika veya 1 Gb kazanma fırsatı sizleri bekliyor.

Hemen BANANEVAR yazıp 4455’e ücretsiz SMS gönderin veya Vodafone Yanımda uygulamasına yüzlerce dakika ve MB kazanma fırsatını kaçırmayın!

Üstelik kampanya boyunca doya doya internet kullanmak için indirimli ve hediye 1 GB internet paketleri!

Akşam 6dan sabah 6ya kadar kullanabileceğiniz 1GB internet paketi size özel sürpriz fiyata! İndirimli internet paketi için INTERNET yazıp 4455’e ücretsiz SMS gönderin.

Yükleme teklifinizi Online Self Servis ya da Vodafone Yanımda uygulamasından yapın 1 GB hediye kazanın!


4: Faturasızlar için Bittikçe Doldur Kampanyası


Bittikçe Doldur Kampanyası ile ay bitmeden tarifesi biten Vodafone Faturasızlar yarı yolda kalmıyor!

Ay sonu gelmeden tarifesindeki internet, dakika veya SMS azalan veya biten Vodafone Faturasızlar artık diledikleri zaman tarifelerini yeniden doldurabiliyor.

Geçerli tarifelerde olan tüm Vodafone Faturasız aboneler ilgili anahtar kelimeyi yazıp 7000’e ücretsiz göndererek Bittikçe Doldur Kampanyası’ndan faydalanabilir.

Geçerli Tarifeler

"Bittikçe Doldur Kampanyasının geçerli olduğu tarifeler: Bittikçe Dolan 1GB, Bittikçe Dolan 2GB, Bittikçe Dolan 3GB, Bittikçe Dolan Mini, Bittikçe Dolan Maksi, Altın 1GB, Altın 2GB, Altın Fırsat 2GB, Fırsat 2GB, Efsane Altın 2GB, Büyük Altın 2GB, Efsane Fırsat, Tam Altın, Yeni Tam Altın, Yeni Esnek Tarife, Esnek Tarife, Esnek Fırsat 2GB, Esnek 2GB, Esnek 1GB, Yeni Esnek 1GB, Yeni Esnek 2GB, Faturasız M, Faturasız Esnek XS, Faturasız Esnek S, Esnek Super, Esnek Spotify Extra, Esnek Super 3GB, Esnek Super 2GB, Esnek MEGA UCLU"

Ücretlendirme

Kampanyanın geçerli olduğu tüm tarifelerde internet, SMS veya dakika içeriği tek tek 10TL karşılığında ay bitmeden yeniden doldurabilir.

Tüm tarife içeriği 15TL karşılığında yeniden doldurulur.

Doldurulan içerik tarife bitiş tarihine kadar geçerlidir.

7000’e gönderilen kampanya katılım mesajları ücretsizdir.

Detaylı Bilgi için: www.vodafone.com.tr/Kampanyalar/faturasiz-bittikce-doldur-kampanyasi.php5: Faturasız Yeni Hatlarda Yepyeni Fırsatlar


Şimdi Vodafone Faturasız yeni hat almanın tam zamanı

Esaslar

Tavsiye edilen satış fiyatı 57 TL olan Standart Yeni Başlangıç Paketi'nin içerisinde 22 TL Cep Lira, tavsiye edilen satış fiyatı 66,68 TL olan Large Yeni Başlangıç Paketi'nin içerisinde 32 TL Cep Lira yüklü olarak bulunmaktadır.
Alınan başlangıç paketine (yeni hat) göre 32 TL veya 22 TL'ye kadar Vodafone Faturasız tarife seçenekleri otomatik olarak yüklenebilir.
Aboneler, Cep Lira bakiyelerini *123#23# üzerinden sorgulayabilir.
Numara taşıma işlemi ile Vodafone'a geçiş yapmış aboneler yararlanamaz, yeni hat almış olmaları gerekmektedir.
Fiyatlara vergiler dahildir. 31.12.2017 tarihine kadar geçerlidir. Vodafone, kampanya şartlarında değişiklik yapma ve gerekli gördüğü zaman BTK'ya
yasal kurallar çerçevesinde bildirerek kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar. Detaylı bilgi için: vodafone.com.tr6: Play Store’da Vodafone Self Servis Bedava internet kampanyası


Vodofone Self Servis uygulamasını indirerek hediye internet hattınıza yüklenilecektir.7: Vodafone Yanımda Uygulamasını ile Bedava 2 GB İnternet bedava


Vodafone Yanımda uygulamasında internet paketleri bölümüne girip “Hediye Haftalık İnternet” paketini al diyerek kampanyaya katılabilirsiniz.

Vodafone Yanımda Bedava internet paketi Uygulamasını İndirmek İçin :

Apple iPhone için: https://itunes.apple.com/tr/app/vodafone-self-servis/id489845659?mt=8

Android telefonlar için: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.vodafone.selfservis

Windows telefonlar için: https://www.microsoft.com/en-us/store/p/self-servis/9nblggh09l618: Vodafone Bedava 2 GB İnternet Paketi


Super2GB > 3636’e sms atarak 2 GB interneti hattınıza alabilirsiniz. (Paketin bitim süresine az bir süre kala paketi iptal ediniz. İptal işlemi yapmazsanız hattınızdan TL kesilerek paket yenilenecektir. Daha önce bu paketi kullanmış olan kullanıcılar tekrar aynı işlemi yapmasınlar paket için ücret kesilecektir.)9: Vodafone Bedava İnternet Paketi


Vodafone 500 MB Bedava internet için NET 500MB yazarak 3636’a gönderebilirsiniz.10: Vodafone Bedava İnternet Paketi


Surpriz  6666’a yazarak hattınıza özel hediye tanımlayabilirsiniz.11: Vodafone Yasal E-Fatura Hediye internet


E-fatura’ya veya SMS faturaya geçiş yapan tüm faturalı Vodafone aboneleri 15 gün geçerli 1 GB hediye internet paketine sahip olacaklardır.

Kampanyaya dahil olmak için:

 EFATURA bosluk EPOSTA adreslerini yazıp 7000’e kısa mesaj göndererek Elektronik posta olarak veya SMSFATURA yazıp 7000’e kısa mesaj ile göndererek SMS olarak faturalarını alıp kampanyadan faydalanabilirsiniz. Geçerlilik tarihi 30.11.2017 tarihine kadar geçerlidir.

Linkback: https://www.buyuknet.com/vodafone-bedava-internet-kampanyalari-t46453.0.html

Etiket:
vodafone bedava internet  vodafone internet paketleri  vodafone internet kampanyaları  bedava internet paketi  bedava internet nasíl yapılır 

Bu bilgi size yardimci oldu mu?

EvetHayır
Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları 2022
Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları 2022
(Ortalama: 5 üzerinden 1.1 - 18 Oy)
18