BlackBerry Q10 Türkiye'de meraklılarıyla Buluşuyor

dilokullari14.06.2013 - 11:02
*
Teknolojinin en yeni akımlarını ve  telefonlarını müşterileriyle buluşturan T.C'nin yenilikçi operatörü Avea , şimdi de Blackberry 10 işletim sistemiyle çalışan akıllı cihaz serisinin en yeni üyesi BlackBerry Q10’u ayda 33 TL’den başlayan fiyatlarla son kullanıcılarıyla buluşturuyor.

Satışa çıkartıldığı ilk günden bu yana uluslararası çapta ve T.C'de büyük beğeni ile karşılanan BlackBerry Q10’a sahip olmak isteyen teknoloji meraklılarına Avea İletişim AŞ , siyah ve beyaz renk opsiyonlarının yanında 4 değişik teklifle kişisel paket oluşturma ve seçme özgürlüğü de sunuyor. Avea Mobil müşterileri ister internet paketi içerisinde ayda 78 Türk Lirası'na; ister herşey dahil paketiyle 123 YTL'ye, ister tarifeye ek aylık 33 Türk Lirası'na veya 250 MB internet hediyesiyle birlikte 1.999 TL peşin fiyatına alabilecekler, bunun için Avea Q10 internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.


Blackberry Q10 Akıllı telefon özgün dizaynının yanında içinde barındırdığı teknik özellikleriyle de akıllı telefon kullanımında yeni bir çığır başlatıyor.

Qwerty klavyesi, 3.1 inç dokunmatik ekranı , çift çekirdekli 1.5GHz işlemcisi ile daha hem konforlu hem pratik bir akıllı telefon tecrübesi sunan Blackberry Q10, gün içerisinde iş takibini de son derece kolaylaştırıyor. Blackberry Q10’un 8Mega Pixel kamerası ise otomatik fokuslanma fonksiyonu yanında gün içinde dış çevre ve iç mekan fotoğraf ve film çekimlerinde gece ise loş fotoğaf ve film çekimlerinde büyük kolaylık sunuyor.

Linkback: https://www.buyuknet.com/blackberry-q10-turkiyede-meraklilariyla-bulusuyor-t41011.0.html

Etiket:

Bu bilgi size yardimci oldu mu?

EvetHayır
BlackBerry Q10 Türkiye'de meraklılarıyla Buluşuyor
BlackBerry Q10 Türkiye'de meraklılarıyla Buluşuyor
(Ortalama: 5 üzerinden 2.5 - 2 Oy)
2